26 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • 50 мільйонів на плитку. Як виглядають житомирські тротуари після ремонту: фоторепортаж

50 мільйонів на плитку. Як виглядають житомирські тротуари після ремонту: фоторепортаж

  • Фото: Журнал Житомира
  • 6 листопада, 2023 18:30

У Житомирі завершили укладання тротуарної плитки на восьми ділянках міста. Загальна вартість робіт склала 50 мільйонів гривень. На деяких ділянках містяни помічали залишені працівниками безлад та сміття. В інших — нарікали на якість робіт.

Журнал Житомира пройшовся оновленими тротуарами та оцінив їх стан.

Вулиця Перемоги

Плитку на вулиці Перемоги вкладали на ділянці від вулиці Михайла Грушевського до майдану Короленка. Загальна вартість робіт склала 15 мільйонів 100 тисяч гривень.

Стежка з нової плитки доволі різко обривається на кількох ділянках. Там само різко вона завершується. Перехід від старого асфальту до бруківки створений з бетону.

Загалом працівники лишили по собі чимало піску. В деяких місцях він просто купами лежить на бруківці. Також подекуди можна помітити невикористану плитку на палетах.


Фото: Журнал Житомира

На вулиці Перемоги також заміняли плитку на ділянці майдан Соборний-вулиця Михайла Грушевського. Для цього з міського бюджету виділили 8 мільйонів 200 тисяч. Тут плитка охайно вкладена, є місце для зелених насаджень, проте прибрати після себе підрядник не встиг, а може й не збирається. На деяких ділянках доволі багато піску, що створює дискомфорт для людей, які хотіли б зберегти охайний вигляд свого взуття. Також цікаво спостерігати «сусідство» нової бруківки зі старим асфальтом, прикрашеним ямою з камінням. Цю картину доповнює гора піску.


Фото: Журнал Житомира

Вулиця Покровська

На Покровський нову плитку вкладали на ділянці Київська-Михайла Грушевського. Загальна вартість робіт склала 13 мільйонів гривень. Там міська рада вирішила переукладати плитку.

Плитку вкладено акуратно, проте наслідки робіт на деяких ділянках не зовсім гарні. Тротуар прикрашає змішана спецтехнікою земля з опалим листям. Нова плитка різко «зустрічається» зі старою, через що можна і впасти, не говорячи вже про комфорт батьків з візочками чи людей на кріслах колісних.


Фото: Журнал Житомира

На іншій ділянці плитка різко закінчується та починається потрісканий асфальт з чисельними ямами та тріщинами від коріння дерев.

Тут підрядник також не потурбувався про те, щоб навести після роботи лад. Залишки плитки, піску, бетону та каміння лежить обабіч тротуару. Не встановили на місце напівсфери, які повинні блокувати доступ авто до пішохідної частини.


Фото: Журнал Житомира

Вулиця Шевченка

5 мільйонів 315 тисяч виділили з міського бюджету для укладання плитки від будинку Шевченка, 103 до вулиці Східної (ліворуч). Також вклали нову плитку на ділянці від Шевченка, 102 до вулиці східної (праворуч).

Бруківка акуратно вкладена, створені умови для виїзду авто, дорога оснащена попереджувальними знаками для малозрячих людей перед проїзною частиною та у місцях зупинки громадського транспорту.


Фото: Журнал Житомира

Не дуже комфортна наявність ям на проїзній частині, через що для її переходу пішоходам доводиться вступати в калюжі у дощову погоду, а машини можуть заляпати їх та авто проїжджаючи.

Люки в деяких місцях було замінено, в інших — залишились старі та іржаві.


Фото: Журнал Житомира

Майдан Польовий

На майдані Польовому плитку вкладали одразу на декількох ділянках. Перша — від провулка Телефонного до провулка Табірного (праворуч). Загальна вартість робіт склала 2 мільйони 485 тисяч. Плитка вкладена акуратно, гармонічно поєднується зі старішим покриттям. На пішохідній частині достатньо позначень для людей з порушенням зору.


Фото: Журнал Житомира

Наступним відрізком ремонту пішохідної частини стала ділянка вулиці Вітрука (від 2-го проїзду майдану Польового) до вулиці Івана Огієнка. На вкладання бруківки тут було виділено 1 мільйон 819 тисяч гривень. Тут бруківка дещо відрізняється від попередньої та всіх інших ділянок. Вона дрібніша та виконана у більш класичному стилі. На деяких ділянках перехід для пішоходів не зовсім зручний, адже він вже просів і в дощову погоду там утворюється калюжа.


Фото: Журнал Житомира

Вулиця Синельниківська

Укладання плитки на вулиці Синельниківській потребувало 2 мільйони 93 тисяч з коштів з міського бюджету. Бруківка веде до нового житлового комплексу поблизу Шодуарівського парку та різко закінчується перед ним на місці люка та кількох шарів асфальту. На одній з ділянок плитка контрастує з облупленим фасадом Житомирської спеціальної школи.


Фото: Журнал Житомира

Вулиця Івана Гонти

Нову плитку мали вкладати по вулиці Івана Гонти на ділянці від вулиці Комерційної до майдану Станишівського. На це було виділено 3 мільйони 950 тисяч гривень з міського бюджету. Проте, там вклали асфальт. Чому саме таке рішення було прийняте, не зрозуміло. Нічого особливого про цей проєкт сказати не можна — новий асфальт, наразі акуратний та цілий.


Фото: Журнал Житомира

Поділитись

Новини по темі: