Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Поліція перевіряє ялинкові базари у Житомирі та штрафує порушників

Поліція перевіряє ялинкові базари у Житомирі та штрафує порушників

  • 23 грудня, 2021 17:42
У Житомирі поліцейські провели рейди місцями продажу хвойних дерев і вже виявили кілька порушень. Про це "Журналу Житомира" повідомили в ГУ Нацполіції Житомирської області.
 

"У першу чергу, звертаємо увагу громадян на те, що торгувати ялинками та соснами слід у спеціально визначених рішенням органів місцевого самоврядування місцях, – розповідає начальник відділу превенції Житомирського районного управління поліції Олег Петелюк. –  Підприємцям необхідно мати при собі документи, які дозволяють торгівлю новорічними деревцями, а на стовбурі кожного з них має бути спеціальний чіп з інформацією про лісництво та показники деревини (сорт, якість і т д)".
22 грудня поліцейські зафіксували у Житомирі реалізацію ялинок у мікрорайоні Польова та на проспекті Миру у невідведених місцях. Відтак відносно продавців були оформлені адміністративні матеріали за ст. 160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях) КУпАП. Санкція статті передбачає покарання - штраф від 17 до 119 гривень з конфіскацією предметів торгівлі або без такої. 

Окрім того, правоохоронці перевіряють, чи мають продавці сертифікати походження хвойних дерев, накладні з лісництв, товарно-транспортні накладні та дозволи на торгівлю. 

У разі відсутності таких документів оформляються адміністративні матеріали за ст. 164 (Порушення порядку господарської діяльності) КУпАП і відповідно покарання можуть бути від 17 до 51 тисячі гривень штрафу.
 

Фото: поліція
Поділитись

Новини по темі: