Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • «Житомиртеплокомуненерго» погасять 100 млн грн боргу перед «Нафтогазом»

«Житомиртеплокомуненерго» погасять 100 млн грн боргу перед «Нафтогазом»

  • 17 грудня, 2021 12:25
Депутати Житомирської міськради проголосували за включення в програму та місцевий бюджет прийняття державної субвенції у майже 100 млн грн. Про це повідомила пресслужба міської ради.

Кошти використають на погашення заборгованості КП «Житомиртеплокомуненерго» за спожитий природний газ. Загальна заборгованість комунального підприємства складає 248 млн гривень.
 

«248 мільйонів – це загальна сума різниці в ціні за спожитий природний газ з 2018 року КП «Житомиртеплокомуненерго». На часі Кабінет Міністрів прийняв рішення про списання тільки 100 мільйонів. Це борг та штрафи «Теплокомуненерго» перед НАК «Нафтогаз» України за спожитий природний газ», - каже міський голова Сергій Сухомлин.


«Я особисто працював в складі групи Асоціації Міст України. Ми намагались розробити із Кабміном нову методику списання боргів підприємств теплової енергетики. Таку методику минулого тижня Кабмін проголосував. Поки що вона не підписана, тривають складні переговори з МВФ. І у нас є ризик, що якщо ми до кінця року не спишемо хоча б першу суму: 100 мільйонів гривень, ми можемо втратити і їх», - додав міський голова.
Поділитись

Новини по темі: