Ми в соцмережах

8 грудня в травмпункти Житомира звернулися більше 30 людей

  • 9 грудня, 2021 11:59
8 грудня у травмпункти житомирських міських лікарень №1 та №2 через падіння під час ожеледиці звернулися більше 30 людей. 

Лікар-травматолог Центральної міської лікарні №2 Богдан Леськів коментарі suspilne.media розповів, що під час ожеледиці пацієнтам встановлюють типові для цієї пори року діагнози.
 

"Є переломи кінцівок, є забої, травми грудної клітки. Діагнози досить різні і вони є типовими для зими", – сказав лікар.


Житомирянка Ірина живе на Мальованці. Близько 11 години дня вона підслизнулася на слизькому тротуарі і впала.
 

"Просто йшла, послизнулась і впала, – каже Ірина. – Дороги не посипаються на Мальованці, тротуар не посипаний. Мабуть, будуть гіпс накладати".


Лікарі на підставки рентгенівського знімку встановили, що в жінки перелом однієї з кісток ноги. Травмованій наклали гіпс.

Перебувати на вулиці під час ожеледиці потрібно лише у разі невідкладних справ, каже лікар-травматолог Центральної міської лікарні №1 Олександр Зубенко.
 

"Потрібно вибирати правильно взуття, щоб підошва була не слизька, можна також використовувати накладки на взуття. Людям похилого віку краще залишатися вдома і не ходити щодня на базари та в магазини. Краще попросити рідних, близьких, щоб доставили продукти харчування", – розповів Олександр Зубенко.


Нагадаємо, 8 грудня крижаний дощ перетворив тротуари міста на ковзанку.
Поділитись

Новини по темі: