Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Житомирська обласна лікарня готується до прийому covid-хворих: розгорнули 200 ліжок. ВІДЕО

Житомирська обласна лікарня готується до прийому covid-хворих: розгорнули 200 ліжок. ВІДЕО

  • 27 жовтня, 2021 17:44
У Житомирській обласній клінічній лікарні імені Гербачевського для лікування хворих на коронавірус перепрофілювали шість відділень, в яких розгорнули 200 ліжок. 

Обласна лікарня є лікарнею другої хвилі. Розпорядження госпіталізувати людей з коронавірусом у лікарні ще немає, але у перепрофільованих відділеннях вже перебуває три пацієнти з діагнозом COVID-19, повідомляє "Суспільне".
 

"Ці пацієнти були доставлені до нас, тому що вони потребували високоспеціалізованої невідкладної медичної допомоги, і в процесі надання допомоги та обстеження ми виявили, що в них є коронавірус, – каже Богдан Леськів, керівник обласної лікарні. – Пацієнти перебувають у вкрай важкому стані через основні захворювання, через черепно-мозкові травми чи інсульти, а також вони перебувають на апаратному диханні, тому перевезення їх у інші лікувальні заклади є доволі небезпечним".


До прийому хворих на COVID-19 лікарню готували впродовж року.
 

"За останніх 12 місяців ми додатково провели близько трьох кілометрів кисневих трубопроводів, вдвічі збільшили кількість дихальної апаратури, втричі збільшили кількість кисневих точок, ми вдвічі збільшили кількість ємкостей для рідкого кисню і зараз можемо приймати близько 7 тонн рідкого кисню", – додав Леськів.

 

Медичну допомогу пацієнтам із коронавірусом будуть надавати шість медичних бригад.
 

"У нас, якщо не вистачає лікарів-анастазіологів, то в ці шість бригад будуть включені лікарі інших спеціальностей, які будуть надавати допомогу пацієнтам з ковідом. При необхідності ми звичайно б хотіли залучити інших лікарів анастезіологів для роботи, тому що це дійсно важка робота з такими пацієнтами", – розповів Геннадій Загуменний, завідувач інфекційним відділенням №1 обласної лікарні.


Нагадаємо, станом на ранок 27 жовтня на стаціонарному лікуванні у міських лікарнях знаходилася 471 людина.
Поділитись

Новини по темі: