Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Збирає сміття в квартирі та викидає речі з вікна: житомиряни скаржаться на неадекватного сусіда. ВІДЕО

Збирає сміття в квартирі та викидає речі з вікна: житомиряни скаржаться на неадекватного сусіда. ВІДЕО

  • 20 жовтня, 2021 8:33
У Житомирі мешканці багатоповерхівки на вулиці Героїв Десантників скаржаться на свого сусіда. Чоловік збирає сміття у квартирі, заливає сусідів та побив вікна у своєму помешканні.

"На сьомому поверсі живе людина, яка створює багато проблем мешканцям нашого будинку, і особисто мені, бо я живу під ним. 17 вересня цього року він нас затопив. Постраждала моя квартира, а також всі інші, які знаходяться під мною і так далі. Також ця людина б'є вікна, викидає з вікон важкі речі", – розповіла в коментарі suspilne.media мешканка будинку Олена Трофимчук.

Ще одна мешканка будинку Ольга Фещенко каже, що таку поведінку сусіда мешканці спостерігають протягом п'яти років, після смерті його батьків.
 

"Він ходить по квартирах, дзвонить, просить їсти, бо в нього грошей взагалі немає, – каже мешканець будинку Олександр Гойхман. – Він не має ні пенсії, ні допомоги, нічого не отримує, а у минулому він військовий, у званні капітана. Після того, як його побили на зупинці, він має такий стан. Весь час запитує у нас, де його батьки та сестра. Щоразу він нас запитує, і щоразу ми відповідаємо, що вони померли".


Разом з мешканцями під'їзду журналісти поспілкувалися із власником квартири Михайлом Калініним. Чоловік не зміг відповісти на запитання про те, який зараз рік та місяць.

"У цьому будинку я живу з шостого класу разом із батьками. Де вони зараз – я не можу вам сказати. Я з 1966 року (народження – ред.). Мені 30 років", – сказав Михайло Калінін.Фото: Суспільне


Житомиряни запевняють, що неодноразово зверталися в міську раду та соціальні служби. Також на місце події викликали поліцію.
 

"Поліцейські спілкувалися з вказаним мешканцем, проводили профілактичні бесіди. Також поліцейські Житомирського районного управління неодноразово направляли повідомлення до спеціалізованої медичної установи з приводу того, що вказана людина може нести суспільну небезпеку. Але нині відповідей на ці запити ми не маємо", – розповіла речниця Житомирського районного управління Нацполіції Марина Вітвіцька.


Очільник консультативного відділення обласної психіатричної лікарні Генріх Сенкевич говорить, що для психіатричного лікування потрібне власне бажання людини або звернення родичів.
 

"Згідно з існуючим положенням, консультація психіатра може проводитися за власним бажанням пацієнта при особистому зверненні або за направленням сімейного лікаря. Якщо немає сімейного лікаря, то тоді за зверненням з ініціативи родичів або піклувальників, які у нього є", – сказав Сенкевич.


Юристка Юлія Пастух зазначила, що ситуація неоднозначна, оскільки особа у своїй квартирі має право робити все, що хоче.
 

"Особа, яка проживає у своїй приватній власності, може туди нікого не впускати і може з нею робити все, що завгодно. Однак, якщо дана особа умисно шкодить або знищує чуже майно, то людина може нести як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Проте, наскільки мені зрозуміло, особа не є психічно здоровою, хоча з іншого боку це не доведено. Що робити людям в даній конкретній ситуації? Звертатися у поліцію, міську раду, писати колективні звернення, оприлюднювати дану обставину. Тому поки, на жаль, це замкнене коло", – говорить Юлія Пастух.

 
Поділитись

Новини по темі: