26 червня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У Житомирі перевізники не випускають на маршрути автобуси: стрімко подорожчав метан

У Житомирі перевізники не випускають на маршрути автобуси: стрімко подорожчав метан

  • 5 жовтня, 2021 17:41
У Житомирі перевізники, автобуси яких працюють на метані, обмежили випуск рухомого складу. Причиною стало різке подорожчання палива, вартість якого за місяць зросла майже на 50% і наблизилася до 40 грн/куб.

Найбільші проблеми з випуском автобусів спостерігались на маршрутах №8, №37, №33, №44. Останній взагалі не курсував в понеділок. 

Про це 5 жовтня під час брифінгу повідомив заступник міського голови Олександр Шевчук.

За його словами, наразі перевізники активно працюють над тим, щоб переобладнати автобуси на інші види палива. Зокрема, 5 жовтня на маршрут №44 виїхали 7 автобусів.
 

"Сподіваємося, що найближчим часом перевізники прикладуть всіх зусиль, випустять максимальну кількість техніки на наші маршрути і мережа запрацює", - сказав Шевчук.
Також стало відомо, що комунальні автобуси поки не випускають на новий маршрут №55, щоб при необхідності забезпечити рухомим складом проблемні маршрути.

Стосовно нової автобусної мережі заступник мера повідомив, що новий договір на обслуговування маршрутів підписано лише з КП "ЖТТУ". З іншими перевізниками договора підпишуть після виконання всіх умов. 

Наприклад, наразі лише на 45% автобусах встановили gps-обладнання, а водії взагалі не забезпечені уніфікованою формою.
 

"Поки вони не виконають основні всі вимоги, кожен перевізник не збільшить кількість рухомого складу до конкурсних вимог, і взагалі ці конкурсні вимоги не будуть виконуватись, до тих пір договір з перевізником підписаний не буде", - додав Олександр Шевчук.


Як повідомляв "Журнал Житомира", з 2 жовтня запрацювала нова автобусна мережа, а більшість маршрутів змінили. Це стосується автобусів №3, №4, №5, №8, №10, №11, №14, №18, №19, №23, №25, №27, №30, №37, №44.
 

Запис трансляції брифінгу

Поділитись

Новини по темі: