Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Більшість житомирян позитивно оцінюють діяльність міської влади - соцопитування

Більшість житомирян позитивно оцінюють діяльність міської влади - соцопитування

  • 17 вересня, 2021 17:31
Житомиряни здебільшого схвально ставляться до діяльності міської ради та міського голови. Про це свідчать результати опитування Міжнародного республіканського інституту спільно з соцгрупою "Рейтинг".

Так, більшість з опитаних житомирян сказали, що задоволені роботою Житомирської міської ради (11% цілком схвалюють роботу, 41% - швидше схвалюють). Натомість 37% опитаних незадоволені діяльністю мерії.

Також опитування показало, що більшість мешканців Житомира позитивно оцінюють результати роботи міського голови Сергія Сухомлина. 14% цілком схвалюють роботу мера і ще 45% швидше схвалюють. Повністю незадоволені роботою мера 12% опитаних містян.
Крім того, більшість житомирян (48%) переконані, що місто рухається у правильному напрямку. Натомість 40% опитаних не розділяють цю думку.

Опитування провів Міжнародний республіканський інститут спільно із соцгрупою "Рейтинг" у період з 12 травня по 3 червня 2021 року в 24 містах України (у Києві та всіх обласних центрах, включаючи Маріуполь у Донецькій області та Сєвєродонецьк у Луганській області).

Опитування проводились шляхом особистих інтерв'ю у будинках 19 196 постійних жителів України віком від 18 років і старше. Статистична похибка не перевищує 3,5%.
Поділитись

Новини по темі: