Як повідомили в міській раді, концепція передбачає:
- облаштування нових атракціонів;
- парку динозаврів та контактного зоопарку;
- вуличного кінотеатру;
- велосипедних та бігових доріжок;
- функціональних зон дозвілля: спортивну, розважальну, зону пляжного відпочинку.
Пропонується здійснити повну реконструкцію прибережної смуги: дитячого та дорослого пляжів, човникової станції, нового приміщення рятувальної служби та вишки для рятувальників, встановити санвузли, роздягальні, душові кабіни, питні фонтанчики з чистої водою тощо.
Передбачається також облаштування нової вхідної групи Гідропарку, біля якої – тимчасова парковка, інформаційні щити зі схемами локацій.
"В контактному зоопарку хочемо розмістити виключно свійських тваринок. Для дітей це гарні емоції … Спортивна локація має бути окремо, щоб зона активного дозвілля не заважала тихому відпочинку", – висловлює думку Ольга Бронштейн.
Питанням очищення водойми займатиметься спеціально створена робоча група. Реконструкцію планують в екостилі з використанням природних матеріалів та кольорів.
Цього року планують завершити проєктно-кошторисну документацію, а наступного – розпочнуть вже реконструкцію. Приблизна вартість – 70 млн грн.
Житомиряни можуть поділитися своїм баченням того, як має виглядати оновлений Гідропарк.
Упродовж трьох днів з 14:00 до 17:00 на трьох локаціях міста (Гідропарк, Михайлівська та майдан Замковий) працівники департаменту містобудування та земельних відносин прийматимуть пропозиції від мешканців. Після Майстерні міста департамент проаналізує думки житомирян, оформить технічне завдання та проведе тендер.