Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Від думки житомирян залежить доля стадіону «Полісся»: ОДА не поспішає розпочинати другу чергу реконструкції

Від думки житомирян залежить доля стадіону «Полісся»: ОДА не поспішає розпочинати другу чергу реконструкції

  • 2 квітня, 2021 8:41
У Житомирі здали в експлуатацію першу чергу реконструкції стадіону «Полісся». Подальша реконструкція стадіону може коштувати до 100 мільйонів гривень. 

1 квітня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко під час пресконференції заявив, що роботи на стадіоні можуть продовжити після громадських обговорень.
 

«22 березня 2021 було отримано сертифікат готовності до експлуатації футбольного поля та бігових доріжок центрального стадіону «Полісся». Це І черга в рамках реалізації проєкту з реконструкції футбольного поля та благоустрою території стадіону. Усі рішення про доцільність подальших робіт на стадіоні «Полісся» будуть прийматися виключно з урахуванням результатів громадських обговорень. За попередніми оцінками вартість робіт може скласти до 100 млн грн, тож жителі області повинні визначитися з тим, на які цілі краще у найближчі роки спрямувати ці кошти», – сказав Віталій Бунечко.


ІІ черга реалізації проєкту передбачає: благоустрій території, починаючи від вхідної групи, проведення зовнішніх інженерних мереж, встановлення інформаційного табло, облаштування тенісних кортів з освітленням, створення тренувальних секторів з легкої атлетики, штовхання ядра, стрибків у довжину, мініфутбольного поля, монтаж навісу над західною трибуною, огорожі біля центрального входу.


 

«Частина з цих робіт вже виконана. Разом із тим додатково потрібно запроєктувати системи радіооповіщення, відеоспостереження, будівництво серверної для їх обслуговування, встановлення турнікетів з електронним зчитуванням квитків для входу-виходу вболівальників», – зазначив голова ОДА.


Також Бунечко повідомив, що існує окремий проєкт із реконструкції західної трибуни, який на сьогодні не завершений. Цей проєкт включає реконструкцію самої трибуни, підтрибунних приміщень, у тому числі легкоатлетичного манежу та допоміжних приміщень, внутрішніх інженерних мереж. Також до складу проєкту входить капітальний ремонт зовнішніх туалетів, вхідної арки та частковий благоустрій території.

Крім того, для приведення у відповідність до регламенту ФФУ будуть виконані роботи з влаштування роздягалень для футболістів, кімнат для суддів, кімнати для інспектора матчів, медичні кабінети, кімнати для преси, будівництво приміщень швидкого харчування для відвідувачів.
 

Передісторія


Реконструкція центрального стадіону «Полісся» тривала 15 років. В кінці грудня 2020 року завершили першу чергу реконструкції

Реконструкція пережила вісьмох голів Житомирської облдержадміністрації, Віталій Бунечко – дев’ятий. Загальна вартість робіт на стадіоні становить 167 млн грн. 

ФК «Полісся» вже зіграв на оновленому стадіоні перший офіційний матч.


Поділитись

Новини по темі: