Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Пустир у центрі Житомира огородили парканом: вже відомо, що там планують побудувати

Пустир у центрі Житомира огородили парканом: вже відомо, що там планують побудувати

  • 26 березня, 2021 8:37
  • 2
У Житомирі на перехресті вулиць Театральної та Київської планують побудувати кількаповерховий торгівельно-офісний центр. Дозвіл на будівництво ще не надали.

Про це повідомляє "Суспільне" з посиланням на міського голову Житомира Сергія Сухомлина. 

За його словами, торгівельно-офісний центр планують збудувати на вулиці Київській, 6, де в 2014 році відбувалися протести проти будівництва супермаркету.
 

"Житомиряни пам’ятають події тих років. Ми ще не отримали заявку на будівництво, ще не видавали дозвіл, – розповідає Сергій Сухомлин. – Але цей об’єкт вже декілька разів проходив містобудівну раду, куди входять архітектори. Тоді було прохання до забудовника побудувати будинок, який буде у рівень із сусідніми будинками та замикатиме цей квартал. Це була рекомендація архітекторів. У такому вигляді це буде торгівельно-офісне приміщення".


Представник житомирської містобудівної ради Георгій Мокрицький каже, що поки власники ділянки не надали проєкт забудови.
 

"Кілька років тому з Дніпра супермаркет АТБ привіз нову пропозицію. Це вже не стандартний модуль, а 4-5-поверховий будинок торгівельно-офісного центру. Проте думки розділилися. Фахівці радили посунути його від вулиці, щоб відкрився вигляд на пам'ятку архітектури – костел. Що сьогодні нам запропонують поки не відомо. Але є думка, що треба відкрити перехрестя і, якщо будувати, то в глибині. Зробити на цьому місці сквер і побудувати будівлю, щоб закрити панораму та вирішити композицію перехрестя", – зазначає Георгій Мокрицький.


25 березня робітники будівельної компанії завершили будівництво паркана навколо земельної ділянки.Фото: Суспільне


Передісторія


На ділянці по вулиці Київська, 6 планувалося створити сквер Героїв України.

Кілька років тому на цьому місці почали будувати продуктовий маркет АТБ, але громадськість виступила проти і згодом металеву конструкцію демонтували.

У жовтні 2017 року опублікували проект торгово-офісного центру на розі Київської та Театральної.

Проект 2017 року
Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

Vlad Ost
27 березня, 2021 2:00:26

там должна быть парковка «небесноi сотнi»

Vlad Ost
27 березня, 2021 2:07:07

в нормальных странах под такие объекты в первую очередь планируют парковки, под это отводится половина земли... Тут это будет??? ответ очевиден!!!

Vyacheslav Mischeryakov
29 березня, 2021 14:30:41

наведіть, будь ласка, три приклади таких нормальних країн. <br /> бажано з підтвердженням тези.