Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Санаторій «Лісовий берег» облрада хоче передати бюро судмедекспертизи: мерія Житомира проти

Санаторій «Лісовий берег» облрада хоче передати бюро судмедекспертизи: мерія Житомира проти

  • 17 грудня, 2020 13:27
10 грудня на сайті Житомирської обласної ради опублікували проєкт рішення про передачу майнового комплексу комунальної установи «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Лісовий берег» на баланс обласного бюро судово-медичної експертизи.

Житомирська міська рада занепокоєна такими планами облради, адже поруч знаходяться дитячий оздоровчий табір та дитячі будинки сімейного типу.

17 грудня на сесії міськради пропозицію направити звернення до обласної ради озвучила голова фракції ОПЗЖ Наталія Леонченко, передає Житомир інфо.
 

«Пропоную направити до обласної ради звернення з приводу намірів розмістити на території дитячого протитуберкульозного санаторію «Лісовий берег» обласної установи бюро судово-медичної експертизи. Поруч з «Лісовим берегом» знаходиться міський дитячий оздоровчий табір «Супутник», поруч розміщені дитячі будинки сімейного типу. І ця ідея обласної ради виглядає абсурдною, я думаю, нам потрібно втрутитися і звернутися до обласної ради про неприпустимість таких кроків. Є інформація про створення в обласній раді робочої групи з вивчення цього питання, тому в зверненні також треба передбачити делегування одного чи двох представників з депутатського корпусу (міської ради) до цієї робочої групи», - запропонувала Наталія Леонченко.


Мер Сергій Сухомлин запропонував включити це питання до порядку денного і розглянути на першому пленарному засіданні 17 грудня, щоб встигнути направити звернення обласній раді до сесії, яка запланована на 24 грудня.

Пропозицію про включення питання про звернення до порядку денного підтримали одноголосно – 40 «за» і згодом проголосували за направлення звернення до обласної ради та ОДА.
Поділитись

Новини по темі: