26 червня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Житомирводоканал отримав з Німеччини нове обладнання. ФОТО

Житомирводоканал отримав з Німеччини нове обладнання. ФОТО

  • 16 грудня, 2020 13:55
До Житомира з Німеччини прибули 4 нові насосні агрегати для головної каналізаційної станції міста. Про це 16 грудня повідомило комунальне підприємство "Житомирводоканал".

"Обладнання було придбане за грантові кошти словенського фонду СМSR. КП “Житомирводоканал” у рамках угоди взяло на себе зобов’язання сплатити податок на додану вартість цього обладнання та митні платежі", – інформує водоканал.

Найближчим часом підприємство також чекає на поставку трансформаторів, частотних перетворювачів, решіток, засувок, колекторів.


 

"Встановлення нового обладнання на ГКНС дозволить реанімувати один із найголовніших для екологічного благополуччя міста інфраструктурних об’єктів, адже саме звідси на очисні споруди каналізації транспортуються стічні води усього міста", – наголошує КП.


Нагадаємо, що на реконструкцію головної каналізаційної насосної станції міста КП “Житомирводоканал” отримав грант у розмірі 2,8 млн євро. Завдяки реконструкції цього об'єкту стане можливе закриття майданчику №1, який на сьогоднішній день знаходиться в межах міста і переміщення всіх потужностей на майданчик №2, в промислову зону.


 
Поділитись

Новини по темі: