27 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У Житомирі цього року замінили 2500 метрів теплотраси, в планах – ще 2200. ВІДЕО

У Житомирі цього року замінили 2500 метрів теплотраси, в планах – ще 2200. ВІДЕО

  • 23 червня, 2020 8:22
  • 487
"Житомиртеплокомуненерго" завершує заміну труб на виході з котельні на вулиці Жуйка, яка обслуговує лікарню та більше 25 будинків. 

Відремонтована теплова мережа працюватиме надійніше – з меншими втратами тепла та витоками теплоносія, йдеться у сюжеті "Суспільне Житомир".
 

"Ми міняли перехід на одній ділянці на вулицях В. Бедичівська-Гагаріна. Друга ділянка, десь до кілометра, міняли по самій лікарні. Зараз міняємо третій відрізок. Це ті роботи, які ми проводимо у цьому році. У минулому році ми загалом поміняли 2 з половиною кілометри теплотраси. В цьому році ми вже замінили два з половиною кілометри теплотраси і ще лишилося 2 кілометри 200 метрів. До початку опалювального сезону ми маємо замінити увесь відрізок", – розповів технічний директор "Житомиртеплокомуненерго" Петро Сергійчук.


Окрім робіт на вулиці Жуйка, підприємство "Житомиртеплокомуненерго" спільно зі столичною підрядною організацією "Прогрес-92" ремонтує тепломережі на вулицях Ріхтера, Шевченка та інших 30 об'єктах міста.
 

"Жуйка, Ріхтера, Шевченка – на 35 мережах виконуємо роботи за спільного фінансування Європейського Банку та міста Житомира. Місто Житомир має дофінансувати 27 мільйонів гривень за часткову оплату робіт, які виконує підприємство. Європейський Банк вже виділив 3,4 мільйона євро на матеріали та виконання робіт", – розповів директор "ЖТКЕ" Дмитро Рогожин.


Нагадаємо, в центрі Житомира перекривали вулицю Леха Качинського, щоб провести заміну теплової мережі.
 
Поділитись

Новини по темі: