26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Ремонт вулиці Київської вирішили провести у цьому році: вже обрано підрядника

Ремонт вулиці Київської вирішили провести у цьому році: вже обрано підрядника

  • 10 червня, 2020 14:57
  • 771
Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА провів тендер на капітальний ремонт вулиці Київської у Житомирі.

Мова йде про ділянку від Соборного майдану до вулиці Небесної сотні. Очікувана вартість закупівлі становила 21 млн 668 тис. 654 грн.

Участь у торгах взяло три фірми: ТОВ “Меридіан” з остаточною ціновою пропозицією у 18 млн 700 тис. грн, ПП “Артембуд” з остаточною ціновою пропозицією у 21 млн 320 тис. 581 грн та ТОВ “Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління” з остаточною ціновою пропозицією у 21 млн 619 тис. 766 грн 65 коп.Як повідомляє сайт Житомир інфо, через порушення пропозиції ТОВ “Меридіан” та ПП “Артембуд” відхилили.

У документації ТОВ “Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління” тендерний комітет також знайшов невідповідності. 4 червня департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оприлюднив повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані ТОВ “Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління”. Уже 9 червня замовник закупівлі оголосив намір підписати договір з ТОВ “Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління”. Згідно з тендерною документацією, роботи мають бути виконані до 31 грудня 2020 року.

Нагадаємо, раніше мер Житомира Сергій Сухомлин повідомив, що через брак коштів капремонт вулиці Київської відбудеться у 2021 році.
Поділитись

Новини по темі: