26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Сухомлин зустрівся з підприємцями, які вимагають відкрити в Житомирі ринки

Сухомлин зустрівся з підприємцями, які вимагають відкрити в Житомирі ринки

  • 28 квітня, 2020 14:48
  • 911
Сьогодні, 28 квітня, міський голова Житомира Сергій Сухомлин зустрівся з підприємцями з приводу питання відкриття ринків. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

"Завтра (29 квітня – ред.) відбудеться засідання уряду і ми будемо чітко розуміти, куди ми рухаємось. Але сьогодні ми вже можемо проговорити усі заходи безпеки, які потрібно буде дотримуватись. Для нас головний пріоритет - здоров'я людей, тому прошу від вас розуміння. На засіданні виконавчого комітету ми будемо приймати рішення, що буде стосуватись не тільки ринків, але й маленьких торговельних майданчиків", - зауважив очільник міста.
 

"Підприємці звернулись до влади не розуміючи, чому торговельні місця з речами, взуттям, сантехнікою та іншим не працюють. Ми хочемо працювати офіційно, а не з-під прилавка. І ми не розуміємо, чому не розглядається питання відкриття  ринків промислових товарів", - зауважив представник ініціативної групи від підприємців.


Підприємці наголосили на тому, що готові створити належні санітарні умови під час роботи ринків.

"Хочу сказати одне, ніхто нікого не ігнорує, ми всі розуміємо ситуацію, що склалась... Але нам зараз потрібно об'єднатись та напрацювати спільний план дій! Ми маємо розблокування роботу малого бізнесу, але з умовами безпеки людей! Здоров'я - пріоритет", - наголосив міський голова.

Підприємці передали свої пропозицію до розгляду і обидві сторони домовились про зустріч завтра, щоб пропрацювати отримані пропозиції.

Як повідомляв "Журнал Житомира", 27 квітня близько сотні підприємців прийшли до будівлі Житомирської міської ради з вимогою підтримати бізнес та відкрити ринки.
Поділитись

Новини по темі: