Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Громадські слухання по-житомирськи: перевізники прийшли до міськради і проголосували за підвищення вартості проїзду

Громадські слухання по-житомирськи: перевізники прийшли до міськради і проголосували за підвищення вартості проїзду

  • 5 вересня, 2019 16:26
  • 2
4 вересня у Житомирі відбулися другі громадські слухання, на яких представники міської ради та громади обговорювали умови конкурсу з перевезення пасажирів, вартість проїзду та встановлення видів і вартості проїзних квитків у міському громадському транспорті.

Як повідомляє Житомир інфо, висловити свою думку з приводу «транспортних» питань до сесійної зали прийшло кілька десятків людей.

Спочатку начальник управління транспорту Костянтин Підпокровний роз`яснив людям, які обов'язки будуть у перевізників за умовами конкурсу. Після чого люди висловили думку, що перевізники не будуть виконувати їх та почали пропонувати додати кілька пунктів в умови конкурсу.
 

«Ці перевізники, які працюють зараз, також працюють на якихось умовах. Як вони виконуються, ми бачимо. Щодо валідаторів: ‎два роки тому, коли поставили валідатори у маршрутках, вони лежали під килимком у водія. І тоді був флешмоб «Вимагай у водія квиток»‎. Тобто, окрім умов має бути пункт про гарантії їх виконання»‎, – говорить представниця громади.


Перевізники запевняли, що готові виконувати всі умови конкурсу.
 

«Ми погоджуємося на усі умови. Тут є мова конкретно про конкурс, який давно не проводили. Перевізники не бачать перспективи: буде завтра тариф 7 грн чи 5 грн, чи буде відшкодування. А ці умови будуть надруковані у газеті. А до умов ще додають валідатор, реєстратор та GPS. Ми не проти, ми за»‎, – запевнив приватний перевізник Аркадій Савицький.


Обговорення першого питання порядку денного затягнулося на годину, після чого люди проголосували за дві пропозиції. Більшістю присутні підтримали рішення за те, щоб дати тиждень на формування додаткових пропозицій від громади міста. За другу пропозицію «Підтримати без зауважень проєктне рішення виконавчого комітету, щодо затвердження умов конкурсу для перевізників та винести його на розгляд виконкому»‎ «за» проголосували 29, проти – 10 осіб. Ті, хто голосував проти, почали обурюватися та запевняти, що перевізники не мають приходити на громадські слухання.
 

«Для чого були створені громадські слухання, для того, аби влада стала на наш бік та підтримала громаду. Мені дуже приємно, що у перевізників є стільки вільного часу, аби сидіти тут і голосувати. Ми прийшли сюди, аби зробити свій внесок у транспорт нашого міста, бо це турбує кожного з нас. Те, що ви тут сидите, нехай увесь Житомир побачить, хто тут сидить, і як ви голосуєте»‎, – обурюється представник громади Богдан Задорожний.


Після цього частина присутніх покинула сесійну залу, а ті що, залишилися, одноголосно підтримали питання про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування і про встановлення видів та вартості проїзних квитків.

Нагадаємо, 14 червня на сайті мерії було оприлюднено проект рішення виконавчого комітету. Згідно з цим проектом, вартість проїзду на міських автобусних маршрутах планують підняти до 7 гривень, в електротранспорті - до 5 гривень за поїздку.Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

Татьяна Поповкина
6 вересня, 2019 0:08:43

Таки непонятно,с какого дива поднимают плату за проезд . маршрутки разбитые:летом нечем дышать, зимой холод собачий. Инвалидам 2группы была льгота , теперь убрали.пенсии и зарплаты неподнимали ,а за проезд понимают.а карте житомирянина вообще молчу -это не для слабонервных.Сухомлинас Ткачуком заставить пройти этот процесс.

Евгения Евгения
6 вересня, 2019 11:24:43

идите в жопу, я хожу пешком и собираюсь скоро купить велосипед. Не настолько я шикарно живу, чтобы тратить на проезд 500 гривен за 15 минут путешествия в ведре.