Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Вулицю Корольова за 21 мільйон «одягнуть» в новий асфальт, підрядника вже обрано

Вулицю Корольова за 21 мільйон «одягнуть» в новий асфальт, підрядника вже обрано

  • 6 серпня, 2019 18:07
Тендер на капітальний ремонт вулиці Корольова у Житомирі виграло столичне приватне підприємство «Автомагістраль». На ремонт з бюджету витратять 21,1 млн гривень.

Інформація про переможця оприлюднена в системі ProZorro, передає Житомир інфо.

Управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації 8 липня оголосило тендер на капітальний ремонт вул. Корольова, за роботу збиралися заплатити 26 млн 370 тис. 416,60 грн.

На торгах було три учасники, які вийшли з певними пропозиціями і їх не змінювали: 26 млн 365 тис. 422 грн пропонувала виробничо-комерційна фірма «Урарту» (м.Баранівка, власник – Армен Сароян), 24 млн 770 тис. 416 грн – ПП «Євробуд-9» (с.Левків Житомирського району, власник – Аташес Григорян), 21 млн 148 тис. 606,84 грн – київське ПП «Автомагістраль».

Ввечері 5 серпня було опубліковане повідомлення про намір укласти договір з приватним підприємством «Автомагістраль». 

Переможець тендеру має виконати ремонтні роботи до 31 грудня 2019 року. Ремонтуватимуть ділянку вулиці Корольова від перехрестя з Параджанова до початку шляхопроводу.

Нагадаємо, приватне підприємство «Автомагістраль» також виграло тендер на капітальний ремонт вулиці Перемоги. Крім того, підприємство займається ремонтом вулиці Великої Бердичівської.
Поділитись

Новини по темі: