21 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Форум регіонів України та Білорусі: Житомир просить гроші у Кабміна на організацію заходів

Форум регіонів України та Білорусі: Житомир просить гроші у Кабміна на організацію заходів

  • 5 серпня, 2019 8:55
  • 939
Житомирська облрада звернулася до глави держави та Кабміну виділити гроші з держбюджету на проведення Другого форуму регіонів України та Білорусі, що 3-4 жовтня проходитиме за участю Президентів Володимира Зеленського і Олександра Лукашенка.

За відповідне звернення проголосували на позачерговій сесії депутати облради, повідомляє Укрінформ.
 

"Враховуючи досвід проведення Першого форуму регіонів України та Білорусі, що пройшов 25-26 жовтня 2018 року в м. Гомель Республіки Білорусь, де білоруська сторона взяла на себе всі витрати на забезпечення харчування і перевезення членів українських делегацій, виготовлення сувенірної продукції та роздаткових матеріалів, а також організацію технічного супроводу заходів Форуму на найвищому рівні, бюджет Форуму, з урахування непередбачуваних витрат, за попередніми розрахунками складає близько 7,3 млн грн", - йдеться у зверненні.


Депутати констатують, що в обласному бюджеті на 2019 рік не передбачені кошті на вищевказані витрати.

Відтак, депутатський корпус звернувся з проханням вжити заходів щодо забезпечення виділення з державного бюджету України необхідного фінансування для проведення форуму.

Нагадаємо, провести в Житомирі Форум регіонів України та Республіки Білорусь запропонував Петро Порошенко під час першого Форуму в Гомелі. Президент Білорусі Олександр Лукашенко підтвердив свою участь у Форумі та восени він відвідає Житомир.
Поділитись

Новини по темі: