26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Конфлікт у житомирському ТТУ: аудиторів міськради все-таки допустили до перевірки. ФОТО

Конфлікт у житомирському ТТУ: аудиторів міськради все-таки допустили до перевірки. ФОТО

  • 18 липня, 2019 9:59
  • 646
17 липня аудитори Житомирської міської ради прийшли на позапланову перевірку до трамвайно-тролейбусного управління, однак вчасно розпочати свою роботи не змогли. Спочатку їм відмовилися надавати документи, а потім викликали поліцію

Як повідомляє Житомир інфо, керівництво ТТУ вважає таку перевірку безпідставною, звертаючи увагу на те, що у копії розпорядження мера немає його підпису, тому воно недійсне.

Законність перевірки роз'яснив директор юридичного департаменту.
 

«Саме таким чином завіряються копії розпорядження. Зараз своїм діями ви перешкоджаєте контрольно-аналітичному відділу. Контрольно-аналітичний відділ є представником власника — Житомирської міської ради», - каже директор юридичного департаменту Житомирської міської ради Євгеній Черниш.


Ситуацію пояснює й представник контрольно-аналітичного відділу Житомирської міської ради.
 

«Керівництво почало шукати приводи, щоб не допустити нас. Вони почали вимагати якісь доручення, якісь довіреності, що на копію немає підпису. Заступником підприємства було викликано на нас поліцію, що ми невідомо хто, невідомо навіщо прийшли на підприємство. На сьогодні на підставі того аналізу, який зробив я, на підприємстві діє два договори на закупівлю пального. Показується договір, що ми купуємо пальне по 24, але договір - це намір і, по-друге, потрібно бачити платіжні документи. Саме після запиту мною ці документів, почались провокації», - розповідає заступник начальника контрольно-аналітичного відділу Костянтин Дорохов.


Натомість керівник підприємства усі підозри заперечує і називає їх маніпуляцією мера.
 

«В понеділок міський голова звинуватив підприємство, в тому, що ми закупаємо дизель по 28 гривень та шини по 8 тисяч. Вчора ми надали йому накладні, тендерну документацію, що це не відповідає дійсності. Є ціна 25, 08, згідно тендерної пропозиції, і два місяці підприємство закуповує за найнижчою ціною в Житомирі дизель. На сьогоднішній день ми не маємо висновку, акту, а маємо контрольно-аналітичний відділ, який безпідставно блокує роботу копіями документів перевірки за пів року», - каже директор КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Євгеній Демчик.


Після суперечок начальник ТТУ дає дозвіл на перевірку документації і працівники контрольно-аналітичного відділу приступили до їх вивчення. Впродовж 10 днів аудитори мають перевірити усю фінансові документи поточного року.

Як повідомляв «Журнал Житомира», контрольно-аналітичний відділ Житомирської міської ради раніше виявив в ТТУ корупційні схеми в закупівлях пального та шин.Поділитись

Новини по темі: