28 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Викликай таксі чи йди пішки: житомиряни поскаржилися Бориславу Розенблату на відсутність маршруток на Сосновій

Викликай таксі чи йди пішки: житомиряни поскаржилися Бориславу Розенблату на відсутність маршруток на Сосновій

  • 2 липня, 2019 16:45
  • 1

Проблеми із транспортним сполученням на вулицях Короленка і Сосновій у Житомирі були завжди, втім нині ситуація особливо критична. Люди скаржаться – влада не намагається розв’язати цю проблему, а їм тим часом щоденно потрібно якось діставатися в місто – робота, лікарня, ринок, навчальні заклади.

«До березня цього року ми знали, що у нас є маршрут №14, до його роботи претензій було багато: графіків не дотримувалися, не їздили до кінцевої, мало автомобілів ставили. Потім перевізник взагалі відмовився їздити і міськрада просто поставила нас перед цим фактом, - розповідає житомирянка  Анна. – Знайшли тимчасового перевізника, але там ситуація не краща. До 10 ранку маршрутки є кожні пів години, а протягом дня доводиться чекати 40 хвилин, півтори години, як кому пощастить. Треба підлаштовуватися, бо їздить всього  дві-три маршрутки – стій і чекай, коли буде, а чи буде взагалі? Дістатися можна тільки на Київську, а кому треба на Богунію, Бердичівську, Польову чи Гідропарк – пересідай і плати ще, викликай таксі чи йди пішки. Спека, дощ, день чи вечір – викручуйся. Не можу навіть підібрати слів, бо це просто знущання з людей за стільки часу не забезпечити громадським транспортом».

Під час зустрічі із народним депутатом Бориславом Розенблатом мешканці двох вулиць озвучили свою нагальну проблему і попросили посприяти у її вирішенні.

«Ми звернулись до Борислава Розенблата, щоб він втрутився у цю ситуацію. Ми зібрали підписи і передали профільному заступнику міського голови, але він каже, що жоден перевізник не хоче йти на цей маршрут, бо він не прибутковий – їздять переважно пенсіонери. Але все не так. Хто молодший, просто йдуть через кладовище на Малікова і сідають на маршрутки №1 чи №37. Є ще варіант – маршрутка №11, вона до нас не доїздить зовсім трохи, можна ж було б продовжити маршрут, щоб ми туди по півгодини не йшли пішки на кінцеву. Нам би хоч щось, щоб ми знали, що у нас є автобус регулярний і будуть пасажири їздити», – додає Анна.
 

«Це просто нонсенс у наш час залишити людей без транспорту. Замість того, щоб вийти на зупинку і вільно дістатися у будь-яку точку міста, сплативши за квиток, вони змушені вигадувати спосіб як заощадити час і кошти, – розповідає Борислав Розенблат. – Тут живуть  родини з маленькими дітьми, люди похилого віку, власне авто собі дозволити може не кожен. Я вже направив відповідне депутатське звернення у Житомирську міськраду з вимогою втрутитися у ситуацію і відповідно до умов чинного законодавства розробити раціональну транспортну схему з урахуванням потреб мешканців вулиць Короленка і Соснової. На даному етапі пропоную невідкладно забезпечити їх тимчасовим маршрутом, де працюватимуть комунальні автобуси. Також прошу провести виїзну нараду, щоб питання вирішилося оперативно. Люди й так довго чекають».

Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

Віктор Горбалюк
2 липня, 2019 16:55:48

Чисто перед виборами може щось і зробить )

4 липня, 2019 20:40:34

Тож він і написав "тимчасовий маршрут")