25 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У центрі Житомира з'явиться нове місце для шопінгу з флагманським Сільпо та OLDI

У центрі Житомира з'явиться нове місце для шопінгу з флагманським Сільпо та OLDI

  • 18 червня, 2019 10:06
  • 5023
У 2020 році у центрі Житомира відкриють новий торговельний центр. Його загальна площа складе 21 000 кв. м, якірними орендарями стануть будівельний гіпермаркет OLDI, і флагманський магазин однієї з провідних вітчизняних продуктових мереж Сільпо.

Як стало відомо «Журналу Житомира», ТЦ буде розташований по вулиці Грушевського (орієнтовна адреса – Грушевського, 7), на місці одного з корпусів колишнього заводу «Електровимірювач».

За оцінкою власника проекту, в зоні пішої доступності майбутнього ТЦ проживають 20 000 – 25 000 осіб. Крім того, об’єкт відвідуватимуть жителі прилеглих районів – Мальованка, Корбутівка, Крошня, Центр, Богунія, Хмільник, а також жителі передмість – Черняхівського і Хмельницького напрямків.

Як повідомляє RAU, 7000 кв. м буде відведено під торгову галерею, що дозволить розмістити магазини відомих українських і міжнародних мереж різних сегментів, в тому числі, ще не представлених у місті. Також передбачена парковка на 230 машиномісць.

Згідно концепції упор в новому ТЦ буде зроблений на можливість сімейних покупок: тобто в одному центрі житомиряни зможуть купити все необхідне для будівництва, ремонту та домашнього затишку, придбати продукти та супутні товари на один або кілька днів, вибрати одяг й аксесуари, відправити або отримати посилки, відпочити в ресторані тощо.

Загальна площа будівельного гіпермаркету складе 9000 кв. м, що в 1,5 рази менше вже працюючого в регіоні магазину. Це класичний формат DIY, але в порівнянні з вже наявним в Житомирі гіпермаркетом в ньому буде оптимізований асортимент загальнобудівельних матеріалів, вони будуть частково представлені в зразках, з можливістю оперативної доставки товару з великоформатного магазину. За рахунок цього планується збільшити площі під експонування оздоблювальних і декоративних матеріалів. Загальна кількість товарів – близько 50 000 найменувань.

В торговому центрі OLDI відкриється перший в Житомирі Сільпо нового формату – з розширеною площею, збільшеним асортиментом, в тому числі товарів групи «фреш», продукцією власних м’ясних, рибних і кулінарних цехів, товарами власного імпорту». Також в магазині можна буде придбати продукти місцевих виробників під брендом «Лавка традіцій», товари власних торгових марок мережі, замовити приготування піци та інших страв на мангалі або в тандирі.
 

«Раніше багатьом житомирянам було незручно добиратися в наш гіпермаркет, розташований в іншому кінці міста, і щоб задовольнити наших клієнтів, ми вирішили відкрити ще один магазин в цьому обласному центрі. Крім того, новий ТЦ знаходиться в центрі міста, неподалік – безліч офісів, відділень банків, страхових компаній і так далі. Дана локація зручна тим, хто може заїхати в торговий центр відразу після роботи або в обідню перерву, і заощадити таким чином час», - пояснює Андрій Самойлов, заступник операційного директора компанії OLDI, яка виступає замовником будівництва і стане найбільшим якорем майбутнього комплексу.


Крім цього, в рамках проекту заплановано облаштування прилеглої території: ремонт та будівництво нових під’їзних шляхів і парковки, нове асфальтування, укладання тротуарної плитки, пішохідні зони, транспортну розмітку; озеленення прилеглої території – молоді дерева, клумби. Весь ТЦ і прилегла територія будуть добре освітлені.Поділитись

Новини по темі: