26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • «Лучшесквер»: житомирян запрошують на прибирання закинутої локації у центрі міста. ФОТО

«Лучшесквер»: житомирян запрошують на прибирання закинутої локації у центрі міста. ФОТО

  • 9 квітня, 2019 16:55
  • 2040
У Житомирі в провулку Скорульського 13 квітня відбудеться масштабне прибирання території, де розташована закинута будівля недобудованого військомату.

До прибирання та облаштування території запрошуються всі бажаючі. В планах активістів прибрати розвалений паркан та використати його рештки для закриття вікон, дверей та бомбосховища у недобудові, прибрати сміття та гілки, розчистити кущі акації та верби, створити безпечний зелений простір для прогулянок і відпочинку.

Крім того, планується встановлення лавок, смітників та інших елементів благоустрою.
 

"Допомогти змінам в місті можна наступним чином: 1. Прийти 13 квітня о 10.00 до провулку Скорульського в робочому одязі з необхідним реманентом та включитись в роботу. 2. Зробити репост події та запросити друзів. 3. Передати для встановлення у майбутньому сквері лавки, смітники, спортивні снаряди, дитячі забавки чи інші вуличні штуки, які б ви хотіли там бачити. Конструкції мають бути в хорошому стані, призначені для вуличної експлуатації. 3. Пожертвувати кошти на встановлення лавок, смітників та іншого, придбання фарби та будівельних матеріалів. Реквізити організації: ЖОМГО "Цілком природно" ЄДРПОУ 37220948 р/р 26006055811116 в ЖИТОМИРСЬКЕ РУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 311744, призначення платежу: безповоротна фінансова допомога на реалізацію проекту Толока. Звіт за кожну копійку гарантуємо", - зазначають організатори, громадська організація "Цілком природно".


Організатори толоки також звернулися до Житомирської міськради та міського голови Сергія Сухомлина з проханням підтримати даний захід.

Поділитись

Новини по темі: