17 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Медична реформа - перший рік реалізації в Житомирі. Презентація від міськради

Медична реформа - перший рік реалізації в Житомирі. Презентація від міськради

  • 7 березня, 2019 16:03
7 березня в прес-центрі міської ради відбувся брифінг щодо підсумків медичної реформи, яка реалізується у Житомирі перший рік.

За інформацією Житомирської міськради, на брифінгу були присутні начальника управління охорони здоров’я міськради Марія Місюрова та очільника комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Дідик.

Аналізуючи результати реформування медичної галузі в місті Житомирі, спікери нагадали, що 8 грудня 2017 року Житомирською міською радою було прийнято рішення № 855 «Про створення комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної  допомоги» Житомирської міської ради». 

Повноцінну діяльність Центр ПМСД розпочав у червні 2018 року. Наразі у складі Центру ПМСД функціонує 20 амбулаторій.

З лікарями Центру ПМСД пацієнтами укладено понад 198 тис. декларацій (майже 75% від загальної чисельності населення м. Житомира). З 1 жовтня 2018 року Центром ПМСД укладений договір з Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення та змінено механізм фінансування діяльності Центру та оплати праці медичних працівників. 

В усіх амбулаторіях Центру ПМСД запроваджено систему оцінки якості обслуговування Revizion. З отриманої кількості - 92% позитивних відгуків, 8% негативних. 

Комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради одержало грант у рамках проекту «Підтримка реформи охорони здоров’я», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

З 1 квітня поточного року в Житомирі планується впровадження електронного рецепту.

Іван Дідик та Марія Місюрова
 

Презентація - Перший рік медичної реформи у Житомирі


Поділитись

Новини по темі: