Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Старт реконструкції Житомирського драмтеатру намічений на 2019 рік - ОДА

Старт реконструкції Житомирського драмтеатру намічений на 2019 рік - ОДА

  • 22 лютого, 2019 8:59
Будівлі Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені І. Кочерги цьогоріч виповнюється 55 років. Вперше за цей час розпочали роботи над проектом реконструкції. Про це зазначила директор театру Наталія Ростова під час брифінгу, 21 лютого, передає прес-служба ОДА.
 

«Ми святкуємо свій 75-й театральний сезон, а у цьому році будівлі театру виповнюється 55 років. І лише сьогодні за державні кошти робиться проектно-кошторисна документація на реконструцію. 55 років не звертали увагу на найбільший культурний заклад Житомирщини, а зараз іде велика робота. Сподіваюся, що наш театр стане сучасним, комфортним для глядача, одним з найкращих в Україні», – зазначила керівник театру.


За словами начальника управління культури та туризму ОДА Тетяни Парфентієвою, планується зробити театр сучасним, комфортним, з необхідним технологічним наповненням, але саму будівлю змінювати не будуть, адже це об’єкт культурної спадщини.

Це технічне оснащення сцени, яка крутиться, сучасний звук, освітлення, вхідна група, історичний куточок про театр та сучасний простір кафетерію.

За інформацією Житомирської облдержадміністрації, будівельні роботи у театрі планують розпочати вже у цьому році.

Як повідомляв «Журнал Житомира», раніше був представлений концепт-проект реконструкції Житомирського музично-драматичного театру імені Кочерги.
Поділитись

Новини по темі: