11 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Бюджет розвитку Житомира: на що депутати міськради спрямували 66 млн грн

Бюджет розвитку Житомира: на що депутати міськради спрямували 66 млн грн

  • 8 лютого, 2019 9:53
7 лютого на 45-й сесії міської ради депутати спрямували кошти бюджету розвитку на  реалізацію програм соціально-економічного розвитку Житомира. Загальна сума Бюджету розвитку у цьому році становить 66,1 млн грн.

«Капітальні видатки бюджету розвитку будуть спрямовуватися на виконання інвестиційних проектів; будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію об'єктів соціально-культурної сфери і житлово-комунального господарства; розвиток дорожнього господарства», - зазначив міський голова Сергій Сухомлин.
 

Капітальний ремонт об’єктів міста


На капітальний ремонт та реконструкцію вулиць, доріг та шляхопроводів буде спрямовано 8 млн грн, будівництво центру надання адмінпослуг «Прозорий офіс» - 5 млн грн; для реконструкції стадіону «Спартак» передбачили 7,6 млн грн.

Окрім того, планується провести капітальний ремонт житлових будинків, в тому числі і аварійних за адресами: вул. Перемоги, 21; вул. Михайлівська, 17; вул. Мала Бердичівська,1.

На ремонт будинків та територій ОСББ буде спрямовано близько 13 млн грн бюджету розвитку. На ремонт та підготовку дитячого оздоровчого табору «Супутник» - близько 1 млн грн.
 

Реалізація проектів Бюджету участі


За кошти бюджету розвитку буде завершено реалізацію 5 об’єктів Бюджету участі, впровадження яких розпочато у 2018 році. Зокрема, на Бульварі Польському з’явиться фонтан зі світлодіодною підсвіткою, вуличний сценічний майданчик, інтернет-бібліотека, дитячий майданчик біля центру розвитку дітей №53 «АБВГДЕЙка». А у мікрорайоні Крошня – парк розваг та відпочинку біля озера.
 

Відновлення закладів освіти


У 2019 планується будівництво спортивної зали загальноосвітньої школи I-III ступенів №10; проведення термосанації будівлі ЗОШ №14; капітальні ремонти тамбуру будівлі гуманітарної гімназії №1 та покрівлі ЗОШ №6; розробка та впровадження елементів НАССР у закладах дошкільної освіти.
 

Покращення медичних закладів


За кошти бюджету розвитку буде придбано меблі, інвентар медичного та побутового призначення для міської лікарні №1, проведено ремонт асфальтного покриття, а також проведено роботи з благоустрою територій міських комунальних закладів охорони здоров'я.
Поділитись

Новини по темі: