18 листопада, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Перевізники погрожують відмовитися від маршрутів, якщо в Житомирі не піднімуть вартість проїзду

Перевізники погрожують відмовитися від маршрутів, якщо в Житомирі не піднімуть вартість проїзду

  • 7 лютого, 2019 8:59
  • 3
Приватні перевізники заявляють про потребу підняття цін на проїзд у громадському транспорті Житомира. В маршрутках пасажирів готові возити за 8 гривень.

Як йдеться у сюжеті СК1, головною причиною підвищення тарифів перевізники називають велику кількість пільговиків.

В Житомирі вже намагались порахувати кількість пільгових перевезень. Позаторік, наприкінці 2017-го в автобусах встановили валідатори. За оренду пристроїв перевізники щомісяця платили.

Валідатори з маршруток прибрали. Повернути планують із впровадженням «картки житомирянина».

Поки у місцевих посадовців у планах впровадити «картку житомирянина» та виплачувати компенсації пільговикам. Йдеться по 2 десятки категорій. Однак перевізники вже заявляють про критичну ситуацію і хочуть відмовлятися від окремих маршрутів. Стверджують, що 14-й та 26-й нерентабельні. АТП 11827 може відмовитися від цих маршрутів. 
 

«Сьогодні у нас стоїть питання про закриття маршрутів. Ті, збиткові маршрути, які є соціальними. До прикладу 14 маршрут. Більшість пільговиків. Ми не можемо обслуговувати. У нас немає грошей. 26 маршрут: ранці ми починаємо рахувати першими рейсами скільки їде пільговиків. У нас на Богунії 95 бригада. Там АТОВці. Там пільговики, які мають право. І ми їм не відмовляємо. В автобусі починаєш рахувати із 40 чоловік, 4-5, до 10-ти платників, а інші — безкоштовно» — розповів приватний перевізник Віктор Белявський.


У міській раді обіцяють перші багатофункціональні картки почати видавати у березні.
 
Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

7 лютого, 2019 9:28:56

дуже хочу на це подивитись, як будуть відмовлятись

Mykola Cherednik
7 лютого, 2019 9:54:01

Зазвичай, основним аргументом для перевізників на користь збільшення тарифів є підвищення вартості пального. Ситуація, в якій опинилися перевізники, наразі є нетиповою, адже пальне стрімко втратило у ціні. Більшість маршруток переобладнані на газ пропан, є незначна кількість метанових та дизельних. За два місяці ціна на газ (пропан) знизилася з 17 грн до 9,5-10 грн. Пропорційно знизилася ціна на бензин та дизельне паливо. <br /><br /> На момент встановлення тарифу у 5 грн і перевізники, і місцева влада обіцяли “покращення”, а саме: нові автобуси, валідатори та єдиний електронний квиток, чемні водії, дотримання графіків руху маршрутів (особливо у вечірній час) тощо. Нічого цього немає.

7 лютого, 2019 10:41:15

Знову те саме)) Чому таке беззубе міське керівництво?