11 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Європейські експерти допоможуть житомирським лікарям зменшити смертність недоношених дітей

Європейські експерти допоможуть житомирським лікарям зменшити смертність недоношених дітей

  • 29 січня, 2019 8:59
У Житомирі на базі обласного перинатального центру кращі європейські фахівці проводитимуть міжнародні тренінги з надання неонатологічної допомоги. Про це повідомляє обласне управління охорони здоров'я.

«Міністерство охорони здоров’я України підписало Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю з Фундацією медичної допомоги дітям (Children’s Medical Care Foundation), метою якого є підвищення рівня надання неонатологічної допомоги в Україні», - йдеться у повідомленні.

У  рамках реалізації Меморандуму було проведено аналіз закладів охорони здоров’я України, в яких виходжуються передчасно народжені діти. 

Експертами Фундації медичної допомоги дітям були обрані наступні три заклади:
 
  • КУ «Житомирський обласний перинатальний центр» Житомирської обласної ради;
  • перинатальний центр м. Києва;
  • Харківський регіональний перинатальний центр Харківської обласної ради.
 

«Ці заклади обрані для створення на їх базі тренінгових центрів з метою проведення міжнародними експертами тренінгів для лікарів-неонатологів, лікарів-анестезіологів дитячих, медичних сестер відділень для новонароджених, а також розробки та впровадження Концепції розвитку неонатологічної служби», - зазначають у МОЗ.


За словами головного лікаря Житомирського обласного перинатального центру Юрія Вайсберга, проведення тренінгів для спеціалістів неонатологічної служби дасть можливість впроваджувати світові стандарти надання неонатологічної служби, покращувати якість виходжування недоношених дітей, зменшувати малюкову захворюваність та летальність.
Поділитись

Новини по темі: