28 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Через станцію «Житомир» почав курсувати потяг Бахмут-Львів

Через станцію «Житомир» почав курсувати потяг Бахмут-Львів

  • 12 грудня, 2018 9:51
  • 1433
З грудня «Укрзалізниця» запустила новий потяг «Бахмут – Львів», який проходить через Житомир. Відтепер місцевою залізницею можна без пересадок дістатися до Києва, Борисполя, Полтави, Харкова, Бахмута та Львова. 

Як розповів в коментарі Житомир інфо начальник вокзалу Олег Журба, раніше місто мало подібне сполучення, втім було це майже 15 років тому.
 

«Досить зручно буде людям, без пересадок добиратися. Якщо потяг їде з Львова до Бахмута, прибуває у Житомир о 01.28 ночі і о 01.48 він відправляється вже на Бахмут. Люди можуть з Житомира доїхати на Бахмут через Харків, у Харків він прибуває о 13.49. З Житомира до Львова відправлення потягу о 16.29, прибуття у Львів о 4.21 ранку. Було колись таке сполучення «Житомир – Львів», але було це десь 15 років тому», - розповідає начальник вокзалу станції «Житомир» Олег Журба.


Що ж до вартості квитків, то начальник вокзалу зауважує: фіксованої ціни не буде, адже вона залежатиме як від напрямку руху, типу вагона, так і від дня відправки.
 

«Вартість квитка на сьогоднішній день з Житомира до Харкова плацкарт - 165 грн, купе до 400 грн. Вартість квиточка з Житомира до Львова 160 грн плацкарт і приблизно до 400 грн купе. Якщо ми будемо прямувати з Бахмута на Львів, то він іде іще через Київ. Тобто, люди можуть добиратися зі станції Київ до Житомира, вартість квитка приблизно 40 грн. Необхідно враховувати також пасажирам, що вартість квитка залежить від дня тижня. Тому в середу квиток буде дешевший, а п’ятниця - неділя – найдорожчий», - роз’яснює начальник вокзалу станції «Житомир».


Нині новим залізничним маршрутом через Житомир вже скористалось близько півсотні людей. З-поміж них і Владислав. Він вирушив у західному напрямку до Львова. Чоловік зізнається: неабияк тішиться новим рейсом.

«Дуже радий, що врешті Житомир має пряме сполучення зі столицями сходу та заходу. У Львові мої двоюрідні брати й сестри, з цим містом пов’язане усе моє студентське життя. Я часто відвідую Польщу. Це пряме сполучення знімає багато «напрягів», бо раніше їхав у Коростень, пересадки. Мова не тільки йде про комфорт, а й ціни, зручність», - зізнається пасажир потяга Владислав Білецький.

Вдалим, сполучення називає і пасажирка Галина: «Зараз зробили чудово, людина може тут сісти собі і їхати, а не їхати на Коростень і потім ці пересадки робити».

За графіком руху поїздів «Укрзалізниці», наразі потяг за напрямком «Бахмут-Львів» - «Львів-Бахмут» курсуватиме щодень, до кінця 2019 року.
Поділитись

Новини по темі: