17 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Здоров'я
  • У Житомирі до Міжнародного дня сім'ї провели урок гончарства для людей з інвалідністю

У Житомирі до Міжнародного дня сім'ї провели урок гончарства для людей з інвалідністю

  • Фото: Ботанічний Сад Поліського національного університету
  • 16 травня, 2024 13:32

У Житомирі в Міжнародний день сім'ї на території Ботанічного саду провели реабілітаційний захід із гончарства для людей з інвалідністю.

Про це 15 травня повідомили на Facebook-сторінці Ботанічного саду Поліського національного університету. 

“Сьогодні, у міжнародний день сім'ї, варто нагадати про інклюзивність дітей. Саме с такими особливими дітками на базі Ботанічного саду відбувся реабілітаційний захід з гончарства. Глина - чарівний матеріал для релаксу, терапії та психологічного розвантаження. Мистецтвом, що лікує, сьогодні і займалися дітки. Захват та позитивні емоції, щасливий сміх та дружня підтримка: атмосферність переповнювала та заряджала”

У коментарі Суспільному виконувач обов'язків завідувача кафедри психології Поліського національного університету Алла Литвинчук розповіла, що такий захід організовують на постійній основі.

"До заняття долучилися 17 осіб з інклюзією різного віку та семеро їх супроводжували. Заходи аналогічного типу проводяться постійно, ми намагаємося їх організовувати щотижня. Схожий захід проводився вп'яте, працюємо з різними категоріями, зокрема, з військовими. З особами з інклюзією це було вперше для нас на цій локації", — сказала Алла Литвинчук.

За її інформацією, фінансуванням займаються благодійні фонди та організації, як-от благодійний фонд "Карітас", яка опікується людьми з інвалідністю, а матеріалами забезпечує фонд "Штаб допомоги Житомир".

 

Поділитись

Новини по темі: