24 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Здоров'я
  • Півмільйона гривень на лікарні вже зібрано в рамках акції “Tesla за донат” від Фонду Дениса Парамонова

Півмільйона гривень на лікарні вже зібрано в рамках акції “Tesla за донат” від Фонду Дениса Парамонова

  • 12 квітня, 2024 16:32

Акція “Tesla за донат” від Благодійного фонду Дениса Парамонова зібрала вже понад півмільйона гривень донатів від українців, що будуть направлені на підтримку лікарень. Розіграш електрокару продовжується і є чудова можливість отримати у подарунок від мецената Дениса Парамонова чудову Tesla Model 3.

Щоб взяти участь в акції “Tesla за донат” потрібен лише один клік, щоб зробити мінімальний внесок у розмірі 500 гривень на спеціальний рахунок Благодійного фонду Дениса Парамонова. Боротися є за що, адже Tesla має відмінні технічні характеристики: розгін до першої сотні усього за 4,4 секунди, а без підзарядки можна проїхати 550 км. Комплектація авто також включає в себе панорамний скляний дах, автопілот з адаптивним круїз-контролем, автопарковку та підігрів усіх сидінь. І цей шедевр автопрому є можливість отримати усього за 500 гривень. Втім, донати у розмірі 1000, 1500, 2000, 3000 гривень чи навіть більше лише підвищать шанси на виграш.

За словами Дениса Парамонова, фінал акції приурочений до Дня захисту дітей, що відзначається 1 червня. Саме тому усі зібрані донати українців від розіграшу Tesla Model 3 будуть направлені у першу чергу на закупівлю обладнання для дитячих медустанов.

Ми продовжуємо оснащувати українські лікарні, але разом з тим хочемо показати, що кожен українець своїм внеском може допомогти забезпечити ще більше медустанов сучасним обладнанням, – каже меценат Денис Парамонов. – Я віддам свій електрокар Tesla переможцю акції зі збору коштів на дитячі лікарні. Сьогодні медзаклади потребують оновлення і лише разом ми зможемо зробити більше для українських діток”.

Це вже другий автомобіль, що розігрує Благодійний фонд Дениса Парамонова заради збору коштів на лікарні. Минулого року меценат Денис Парамонов віддав на благодійність свій улюблений автомобіль Bentley. Це дало змогу в рамках акції “Задонатив на лікарні – їздиш на Bentley” зібрати понад 2,7 млн гривень. Усі ці кошти були направлені на закупівлю сучасного обладнання для десяти лікарень у різних куточках України.

Наприклад, Балаклійській центральній клінічній районній лікарні на Харківщині Благодійний фонд Дениса Парамонова подарував одразу чотири фетальні монітори загальною вартістю понад 300 тис. гривень. Це сучасні акушерські апарати, призначені для візуалізації вітальних даних матері і плоду при вагітності і в процесі пологів. Окрім цього, за кошти, зібрані від розіграшу Bentley, для Миколаївської обласної клінічної стоматологічної поліклініки Фонд придбав діагностичний монітор вартістю майже півмільйона гривень. У свою чергу також вдалося повністю обладнати стоматологічний кабінет в “Українському медичному центрі реабілітації матері та дитини МОЗ України” в Одесі.

Поділитись

Новини по темі: