Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • Почесні звання отримали дві жительки Житомирщини: вчителька біології та керівниця музею родини Косачів

Почесні звання отримали дві жительки Житомирщини: вчителька біології та керівниця музею родини Косачів

  • Фото: Телеграм Віталія Бунечка
  • 29 червня, 2024 8:51

Дві представниці Житомирщини отримали від Президента України Володимира Зеленського почесні звання. 

Валентині Музичук присвоєно звання «Заслужений вчитель України» (вчитель біології та хімії Білилівського ліцею Ружинської громади).

Людмилі Гаммі – "Заслужений працівник культури" (директорка Звягельського музею родини Косачів-Драгоманових).

Про це повідомив голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко. 

Валентина Музичук 33 роки викладає у школі

Проявила себе як справжній професіонал, отримала багато грамот та нагород. Також неодноразово демонструвала організаторські здібності в шкільних та позакласних заходах. Її предмети щільно пов'язані з природою, тому вона виховує в учнях любов до навколишнього середовища та екології.  Її учні неодноразово ставали учасниками та переможцями обласних та всеукраїнських конкурсів, фестивалів, змагань та олімпіад з хімії та біології. 

Фото: сайт Білилівського ліцею

З початком повномасштабного вторгнення вона зайняла активну громадську позицію та почала допомагати нашим захисникам, які боронять нашу державу від підступного ворога. Пані Валентина є ініціатором проведення благодійних ярмарків в підтримку ЗСУ. Учні разом з батьками збирають кошти на прилади артилерійської розвідки та дрони для 110 окремої механізованої бригади. Також разом зі своїми учнями вона виготовляє окопні свічки для 58 бригади.

Людмила Гамма  — керівниця Звягельського музею родини Косачів–Драгоманових

Цей музей є єдиним у світі закладом, що присвячений родині, в якій народилася наша славетна землячка Леся Українка. Тут часто проводяться різні мистецькі заходи, концерти, презентації книг, зустрічі з діячами культури.

Фото: фейсбук Людмили Гамма

Завдяки плідній роботі пані Людмили ми можемо познайомитися з духовною атмосферою родини Косачів, їхнім світоглядом, відношення до батьківщини, мови та звичаїв. Фонди музею складають близько 2000 одиниць, серед яких — колекція прижиттєвих видань Лесі Українки, Михайла Драгоманова, Михайла Старицького та інших. 

 

Поділитись

Новини по темі: