10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • Нардепу Кузьміних заборонили відвідувати одну з лікарень Житомира

Нардепу Кузьміних заборонили відвідувати одну з лікарень Житомира

  • Фото: Фейсбук Сергія Кузьміних
  • 4 липня, 2022 13:41

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила в силі рішення першої інстанції про обрання підозрюваному у хабарництві нардепу Сергію Кузьміних запобіжного заходу у вигляді застави 50 тис. гривень, але додатково поклала на нього заборону відвідувати приміщення комунальної лікарні №2 у Житомирі.

Про це йдеться у матеріалах суду, передають Українськi новини.

Апеляційну скаргу прокурора АП ВАКС задовольнила частково. Суд додатково поклав на Кузьміних обов'язки: прибувати до слідчих (детективів), які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні, та прокурорам, які здійснюють нагляд за дотриманням законів при проведенні досудового розслідування у формі процесуального керівництва ним, на першу вимогу; утриматися від відвідування приміщень, що використовуються КП "Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка" Житомирської міської ради", крім випадків звернення Кузьміних до лікарні за медичною допомогою та близьких членів його сім'ї.

В іншій частині клопотання детектива суд залишив без задоволення, а ухвала слідчого суду Вищого антикорупційного суду 19 травня – без змін.

Нагадаємо, до Кузьміних застосовано запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 49 620 гривень, він також зобов'язаний прибувати за кожною вимогою до суду; повідомляти слідчого, прокурора або до суду про зміну свого місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування з низкою свідків; здати на зберігання паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в'їзд до України.

Термін дії обов'язків визначено до 19 липня.

Нагадаємо, саме з другою міською лікарнею Житомира пов'язане затримання Сергія Кузьміних.

 

Справа Кузьміних


28 січня в пресслужбі НАБУ заявили, що разом із САП та Офісом генпрокурора викрили народного депутата під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 558 тис. грн. 

Сергій Кузьміних у 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9-го скликання від партії "Слуга Народ" за виборчим округом №67 (Житомирська область).

За інформацією НАБУ, народний депутат отримав 30-ти відсотковий "відкат" за допомогу в укладанні контрактів між приватною компанією та другою міською лікарнею Житомира.

Поділитись

Новини по темі: