28 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • Міністерка охорони здоров'я Естонії приїхала до Житомира

Міністерка охорони здоров'я Естонії приїхала до Житомира

  • Фото: Віталій Бунечко та Рійна Сіккут
  • 7 вересня, 2023 16:14

7 вересня міністерка охорони здоров’я Естонської республіки Рійна Сіккут приїхала з робочим візитом на Житомирщину і відвідала Центр вертебрології та реабілітації.

Про візит естонської високопосадовиці повідомив очільник ОВА Віталій Бунечко.

"Сьогоднішній візит пов’язаний з надважливою для нас темою реабілітації наших військових та цивільних громадян – жертв цієї війни та людей, які потребують допомоги. За два роки повномасштабного вторгнення росії в Україну ми стали з Естонією справжніми друзями та надійними партнерами з реалізації в нашій області низки важливих гуманітарних проєктів... Наша команда системно працює над розширенням та наповненням реабілітаційних закладів. Лікування та реабілітація наших захисників – один із пріоритетів для медичної сфери Житомирської області. І ми раді, що Естонія цікавиться розвитком в нашій області реабілітаційних центрів", – зазначив Бунечко.

З лютого 2022 року і по сьогодні реабілітаційні заклади Житомирщини вже надали допомогу для понад 22 тисяч військовослужбовців.

33 заклади охорони здоров’я Житомирської області заключили пакети на надання послуг по реабілітації з Національною службою здоров’я. Крім того, "Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації" надає стаціонарну реабілітаційну допомогу ще для 165 пацієнтів.  

"За останній рік на Житомирщині розпочали роботу ще два оновлених та реконструйованих реабілітаційних відділення. Продовжується модернізація обладнання та розширення переліку сучасних відновлювальних послуг в інших лікарнях області", – додав Бунечко.

В ОВА впевнені, що співпраця з естонськими друзями сприятиме подальшому розширенню мережі реабілітаційних центрів на Житомирщині.

Фото: Facebook Сергія Сухомлина

Поділитись

Новини по темі: