Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • На посаду головного архітектора Житомира претендує один кандидат

На посаду головного архітектора Житомира претендує один кандидат

  • 18 січня, 2021 17:44
На посаду заступника директора департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради, головного архітектора міста претендує Ольга Бронштейн – директор фірми, яка робила проєкти для Управління капітального будівництва.

Як повідомило видання Житомир інфо, Ольга Бронштейн 14 січня оприлюднила декларацію кандидата на посаду. 17 січня вона подала виправлену декларацію, в якій зазначається, що у власності декларантки з листопада 2015 року є земельна ділянка в Новограді-Волинському площею 16030 кв.м, а в Житомирі з серпня 2016 року вона орендує квартиру загальною площею 45,31 кв.м, яка належить Баргович Галині Антонівні. З грудня 2017 року Ольга Бронштей користується автомобілем Lexus IS 250 2012 р.в., який також належить Галині Баргович.

Ольга Бронштейн є співвласницею (25%) та директором ТОВ «Архітектура плюс дизайн», яке раніше належало Олександру Рабіновичу та дружині мера Житомира Світлані Сухомлин. З 2017 року зазначене ТОВ активно співпрацює з міською владою, виготовляючи за бюджетні кошти проєктно-кошторисну документацію для різних об'єктів та здійснюючи авторський нагляд на об’єктах, які роблять за бюджетні кошти. 

Зокрема, на замовлення управління капітального будівництва «Архітектура плюс дизайн» розробляло проєкт накриття провалля на Великій Бердичівській, яке врешті зробили не зовсім по проєкту: підземелля накрили склом, на якому майже рік утворювався конденсат, аж поки не встановили примусову вентиляцію. 

В квітні 2020 року УКБ підписало із зазначеним ТОВ договір на виготовлення проєкту капітального ремонту Нового бульвару та майдану Корольова загальною вартістю 1 млн грн.

У кандидатки на посаду головного архітектора є й власна фірма: в жовтня 2020 року вона зареєструвала ТОВ «Архбуддизайн сервіс» зі статутним капіталом 1,5 тис. грн.

В 2020 році зарплата Ольги Бронштейн в ТОВ «Архітектура плюс дизайн» становила 81 тис. 368 грн, від цієї фірми вона отримала 15 тис. грн безвідсоткової поворотної фінансової допомоги, 7 тис. 740 грн становила «державна та соціальна матеріальна допомога», отримана від департаменту соцполітики Житомирської міської ради. Доходи чоловіка від зайняття підприємницькою діяльністю за рік становили 11 тис. 360 грн.

Ольга Бронштейн декларує готівкою 1 млн 100 тис. гривень, 28 тис. доларів, 3 тис. 100 євро та 3 тис. доларів, позичених третім особам. Готівкові кошти чоловіка – 3 млн 200 тис. гривень, 78 тис. доларів, 16 тис. євро.
 

Передісторія


Житомир не має головного архітектора з травня 2019 року.

В грудні 2019 року вже оголошували конкурс на посаду головного архітектора міста. Тоді від претендентів не надійшло жодної заявки. 

В грудні 2020 року виконком знову оголосив конкурс на заміщення вакантної посади.
Поділитись

Новини по темі: