26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • Колапс з тестуванням на COVID-19: Мер Житомира буде просити МОЗ звільнити Парамонова

Колапс з тестуванням на COVID-19: Мер Житомира буде просити МОЗ звільнити Парамонова

  • 6 травня, 2020 18:13
  • 1423
Через напружену ситуацію з тестуванням на коронавірус у Житомирській області міська рада Житомира хоче попросити МОЗ та головного санлікаря України змінити керівництво обласного лабораторного центру.

Про це зазначив мер Сергій Сухомлин під час позачергового засідання виконкому, передає "Перший Житомирський".

За його словами, ще на початку карантину мерія пропонувала всіляку допомогу центру для безперебійної роботи з виявлення коронавірусу, проте там відмовилися, сказавши, що всім забезпечені.

На сьогодні по області саме у Житомирі виявлено найбільше випадків захворювання на COVID-19, але на найближчі 3 дні нові тести не проводитимуть, а ті 800, що зараз у черзі, люди чекають по 2 тижні.

Це створює дуже складні умови роботи для лікарів, які при будь-яких симптомах коронавірусу мають з усіма пацієнтами працювати у захисних костюмах і без постановки точного діагнозу, чекаючи по кілька тижнів на результати аналізів.

Також міський голова нагадав про нещодавну постанову головного санлікаря Зіновія Параманова, якою він хотів у Житомирі повністю зупинити весь транспорт і всі підприємства.

Як повідомлялося, в Житомирській області утворилася черга на тестування хворих на коронавірус. У зв'язку з цим вірусологічна лабораторія обласного центру на 3 дні скоротить прийом біологічних матеріалів.
Поділитись

Новини по темі: