13 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • Під час поїздки в Ізраїль Сухомлин знайшов для Житомира нове місто-побратим

Під час поїздки в Ізраїль Сухомлин знайшов для Житомира нове місто-побратим

  • 6 березня, 2019 13:50
  • 1
У Тель-Авіві відбувся ізраїльсько-український саміт The Israeli Ukrainian Muni Summit, участь у якому серед інших гостей взяв і міський голова Житомира.

Проект меморандуму між Житомиром і Ізраїльською торгівельно-промисловою палатою, та нове місто-побратим - про результати поїздки розповів Сергій Сухомлин.
 

«В Ізраїлі вже багато років йде війна. Країна фактично знаходиться у воєнному стані. Але економіка демонструє високі темпи зростання, ізраїльські міста розвиваються. У нас зараз схожа ситуація, тому досвід ізраїльтян для нас дуже корисний. Крім того, ізраїльські компанії зацікавлені в співпраці з Україною, вони готові заводити інвестиції. В рамках цього саміту ми підготували проект меморандуму між містом Житомиром і Ізраїльською торгівельно-промисловою палатою про відкриття офісу цієї палати в місті Житомирі», – зазначив очільник міста.


Сергій Сухомлин також натякнув, що у Житомира незабаром може з’явитися ще одне місто-побратим. За його словами, нині готуються документи для підписання відповідної угоди.

«Я зараз не можу сказати, що це за місто. Треба дочекатися підписання документів. Але скажу так: воно дуже красиве і знаходиться у центрі Ізраїлю. Це було цікаве спілкування з ізраїльськими підприємцями, політиками і урядовцями», – зазначив міський голова.
Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

7 березня, 2019 10:36:01

Ой, а як же Смоленськ???