23 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • Міськрада Житомира просить Путіна звільнити українських моряків

Міськрада Житомира просить Путіна звільнити українських моряків

  • 7 грудня, 2018 15:25
  • 861
  • 1
Сьогодні, 7 грудня, на позачерговій сесії міської ради депутати звернулися до Президента Російської Федерації Володимира Путіна з вимогою негайного звільнення українських моряків. 

Як стало відомо "Журналу Житомира", це звернення підтримали 32 депутатів, з 36 присутніх.

Нижче наводимо повний текст звернення без змін.
 

"Ми, депутати Житомирської міської ради, звертаємося до Вас від мешканців багатонаціонального 270-тисячного міста з вимогою звільнити українських моряків, які опинилися у російській неволі.

25 листопада 2018 року військовослужбовці РФ підло і по-піратськи, нехтуючи міжнародними законами та угодою про співробітництво між Україною та Російською Федерацією щодо використання Азовського моря і Керченської протоки, що була ратифікована парламентами обох країн, зчинили відкритий акт агресії проти суверенної держави Україна.

Вочевидь, Вас і Ваших підлеглих політиків тішить ця «велика перемога» над трьома невеличкими українськими суднами і 24 українськими військовими, які навіть не збиралися стріляти у відповідь.

Але ніякі політичні амбіції не варті того, щоби калічити долі людей!

Виникає запитання, чому ми звертаємося до Вас. За 4,5 років неоголошеної війни житомирська громада втратила десятки кращих синів і дочок. На захист своєї Батьківщини, стають житомирські військові, добровольці, волонтери. Вам цю війну не виграти!

Авторитарні політичні режими, якими б міцними вони не здавалися, змінюються, а стосунки між людьми залишаються. Не робіть майбутні покоління росіян заручниками своїх сьогоднішніх політичних амбіцій!

Вимагаємо від Вас негайного звільнення українських моряків, захоплених у Керченській протоці, а також повернення усіх полонених українців, які незаконно утримуються у в’язницях Російської Федерації".


Депутати також направили це звернення до всіх міських рад, ОТГ та Верховної ради України з проханням підтримати цю ініціативу.
Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

7 грудня, 2018 18:02:00

"Многоуважаємий Владімір Владіміровіч. Ми уклінно вимагаємо від Вас..."