3 березня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Житомиряни вийшли на Всеукраїнський пікет з вимогою демобілізації в адекватні терміни

Житомиряни вийшли на Всеукраїнський пікет з вимогою демобілізації в адекватні терміни

  • Фото: учасників акції, соцмережі
  • 11 лютого, 2024 14:29

11 лютого житомиряни приєднались до 7-го Всеукраїнського пікету з вимогою демобілізації в адекватні терміни. Мирна акція за добровільну демобілізацію військових відбулась на майдані Корольова та вулиці Михайлівській.

Про це редакції Журнал Житомира розповіли учасники заходу.

Мирний пікет пройшов з вимогою до влади прийняти рішення про можливість добровільної мобілізації після 18 місяців служби, адже військові виснажуються, потребують відпочинку, відновлення і також хочуть бачити родину і близьких.

"Ми не погоджуємось на жахливі умови демобілізації нового законопроєкту. Вимагаємо можливості демобілізації в адекватні терміни та без рішення ставки головнокомандувача. Мотивувати можна розумними термінами служби, а не невідомістю", - кажуть учасники пікету.

На захід прийшло не багато людей, проте їх заклики були промовисті та гучні. На плакатах можна було побачити різні написи: «На одних плечах Перемогу не здобути! Заміна є! Прийшов час інших!»; «Україна — країна вільних людей. Мобілізовані не раби»; «Ухилянти мають право на спокійне життя. Чому мій чоловік не має такого права?» тощо.

Рідні, близькі та небайдужі військових вчергове закликали владу та суспільство почути їх. За 2024 рік це вже третій мирний пікет за демобілізацію. В останнє відбулась акція за демобілізацію 29 січня під стінами Житомирської ОВА.

Поділитись

Новини по темі: