Житомирські поліцейські з початку року встановили місцезнаходження близько 900 дорослих осіб.
Про це 8 листопада розповіли в поліції області.
"Мотиви, через які громадяни покидають свої домівки та уникають спілкування з близькими, можуть бути різними, залежно від особистих обставин. Найчастіше це – сімейні конфлікти та труднощі на роботі. Іноді, особливо у літніх людей, зникнення зумовлене станом здоров’я", - йдеться в повідомленні.
Так днями правоохоронці розшукували 71-річного чоловіка, який пішов з лікарні та не повернувся.
"За словами рідних, чоловік мав проблеми з пам’яттю, тож міг знаходитися у небезпечному для життя стані. На пошуки зниклого було орієнтовано особовий склад Житомирського райуправління поліції та кінологів. Правоохоронці відпрацьовували територію обласного центру, у тому числі й віддалені місцевості. Зрештою, пенсіонера у безпорадному стані виявили перехожі та повідомили лікарів. Наразі його життю та здоров’ю загрози немає", - зазначили правоохоронці.
А 30-річна містянка, посварившись з чоловіком, пішла з дому та проводила час з друзями, уникаючи контактів з родиною. Стривожений чоловік звернувся до поліції. Вже за кілька днів правоохоронці розшукали жінку в середмісті.
"Загалом упродовж цього року оперативники встановили місцезнаходження 872 осіб, які вважалися безвісно зниклими, 734 з них були розшукані упродовж доби після надходження повідомлення. На жаль, станом на 8 листопада залишаються нерозшуканими 17 містян. Оперативно-пошукові заходи зі встановлення їх місця перебування тривають", - підсумовують в поліції.
Поліцейські закликають громадян підтримувати зв’язок з рідними та не забувати повідомляти їм про власне місцезнаходження. Пам’ятайте, що відсутність інформації від близької людини може свідчити про її потрапляння у небезпечну ситуацію.
Також в ГУНП області працює Центр з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин за адресою: м. Житомир, Старий Бульвар 5/37, телефон 096 030 02 02 (з 9.00 до 18.00 у будні).