10 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Заборона трансляцій російського і білоруського контенту на Житомирщині

  • Фото: Суспільне Житомир
  • 2 липня, 2022 12:42

Місто Новоград-Волинський не перестає боротись із російською пропагандою. Після прийняття рішення про поверенення історичної назви Звягель, міською територіальною радою було ухвалено рішення про заборону трансляції у громадських місцях російського та білоруського контенту з 1-го липня.

Про це повідомляє міський голова Микола Боровець.

Рада оборони Житомирщини, за словами міського голови, виступила з ініціативою щодо заборони.

"Цю ініціативу втілюватимуть не лише у Новограді-Волинському, а й в інших містах області. Буде заборонено ретрансляцію російських, білоруських теле- та радіостанцій, телевізійних каналів країн-агресорів, які транслюються через супутникове телебачення у закладах громадського харчування, готелях, ресторанах, гуртожитках та інших громадських місцях. Наразі почнемо з прийняття самого рішення, а далі вже відпрацьовуватимемо алгоритми контролю та перевірки закладів на предмет дотримання цієї заборони", – підкреслив міський голова.

Саме такі рішення допоможуть побороти зросійщення українців, на думку Миколи Боровця.

"Йдеться не лише про якісь певні дії згори – до цієї ініціативи кожен з нас може долучитися особисто і це дуже важливо. Для цього треба, щоб люди зрозуміли, що вмикаючи музику країни-агресора, ми демонструємо свого роду підтримку нашому ворогу, адже ми самі поширюємо продукт його культури. Це один із елементів самовиховання – ми дивимося, що ми можемо зробити для захисту власної країни, будучи тут, поки наші бійці захищають країну у боях на фронті. Ми теж можемо воювати – змінюючи назву міста, яку воно отримало в часи панування Російської імперії; змінюючи назви вулиць, відмовляючись від російської церкви, від російської мови, книжок і, звісно ж, від їхніх пісень. Думаю, кожен зараз вже зрозумів, якою дорогою ціною нам обходиться ця прихильність до російського. Тому не думаю, що це проблема – відмовитися від російської попси і шансону", – сказав Микола Боровець.

Говорячи про заборону російського та білоруського контенту в громадських місцях, пан Микола відмітив, що білорусь має проросійську позицію, та, по суті, вже приймає участь у війні, оскільки дозволяє російським військам випускати ракети зі своєї території, щоб убивати українців.

Поділитись

Новини по темі: