3 березня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • За невідповідний стан доріг Житомирщини до відповідальності притягнуто 78 осіб та складено 95 приписів

За невідповідний стан доріг Житомирщини до відповідальності притягнуто 78 осіб та складено 95 приписів

  • Фото: патрульної поліції
  • 24 листопада, 2023 19:02

З 11 жовтня до 24 листопада на території Житомирської області інспектори відділу безпеки дорожнього руху разом зі службою автомобільних доріг та балансоутримувачами автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів провели осіннього комісійний огляд.

Про це підсумки сповіщає патрульна поліція Житомирської області.

Обстеження патрульні проводили за допомогою нового сучасного обладнання — дорожньої лабораторії інструментальної перевірки стану утримання вулично-дорожньої мережі. Усі виявлені факти порушень та інші недоліки фіксували в актах осіннього комісійного обстеження, задля визначення обсягу робіт.

"За результатами обстеження інспектори відділу безпеки дорожнього руху видали 95 вимог (приписів) на усунення недоліків за порушення правил, норм стандартів щодо утримання вулично-дорожньої мережі. До адміністративної відповідальності патрульні притягнули 78 осіб, зокрема за ч. 1 ст. 140 КУпАП на 31 особу, за ч. 2 ст. 140 КУпАП на 14 осіб, за ч. 3 ст. 140 КУпАП на 27 осіб, за ч. 4 ст. 140 КУпАП на 3 особи, а за ст. 188-28 КУпАП на 3 особи та за інші порушення, які впливають на безпеку дорожнього руху", - йдеться в звіті.

Також інспектори перевірили готовність дорожньо-комунальних організацій до роботи в зимовий період — наявність піщано-сольової суміші, фракційних матеріалів, снігоочисної техніки та її технічний стан.

Поділитись

Новини по темі: