15 квітня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • В Тетерівській громаді поліцейські зустріли неповнолітню з пляшкою і цигаркою

В Тетерівській громаді поліцейські зустріли неповнолітню з пляшкою і цигаркою

  • Фото: поліції
  • 1 березня, 2024 16:40

Днями поліцейські зустріли юнку з пляшкою слабоалкоголки та цигаркою в руках у одному із сіл Тетерівської громади. Поліцейські встановили, що дівчина ще не досягла повноліття, а товари їй продали у магазині неподалік. Про ситуацію поінформували в ГУНП у Житомирської області.

"Виявилося, що продавець визначила вік юної покупчині «на око» і, не запитавши про документи, без вагань реалізувала їй заборонені товари. Водночас, під час спілкування з жінкою ювенальні інспектори з’ясували, що норми чинного законодавства щодо заборони продажу алкоголю та тютюнових виробів дітям їй були відомі", - повідомили в поліції.

Стосовно продавчині правоохоронці склади адмінпротокол за ч. 2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) КУпАП. Рішення щодо правомірності її дій прийматиме адміністративна комісія.

"Поліцейські Житомирського райуправління систематично проводять рейди для припинення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім на території обслуговування. Однак, на жаль, деякі працівники торгівлі ігнорують норми, встановлені чинним законодавством", - наголошують в повідомленні. 

Загалом, поліцейські Житомирського району з початку року припинили 25 фактів продажу пива, алкогольних і слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку.

Правоохоронці нагадують, що відповідно до чинного законодавства, таке правопорушення тягне за собою накладення штрафу від 6 800 до 13 600 гривень.

Поділитись

Новини по темі: