24 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Учні втілили проєкт молодіжного хабу у своєму ліцеї: зона відпочинку, спорту та ігор

Учні втілили проєкт молодіжного хабу у своєму ліцеї: зона відпочинку, спорту та ігор

  • Фото: Твій Романів
  • 18 серпня, 2023 11:58

У Романівському ліцеї №2 відкрили молодіжний простір NextGen Hub. Відтепер фойє закладу зустрічає учнів зоною відпочинку та занять спортом.

Про це розповідає Твій Романів.

Проєкт реалізували завдяки активній позиції пʼяти учнів — Оксаніч Ілони, Ткачук Юлії, Семенова Олександра, Борисенка Вадима, Малахівського Юрія. Програму підтримали UPSHIFT Україна від Юнісеф, батьки, вчителі та небайдужі підприємці.


Фото: Твій Романів

Учні давно хотіли створити простір для відпочинку та розвитку молоді, де можна збиратися для ігор, спілкування, занять спортом. Перша спроба реалізації виявилась невдалою, проте діти вирішили не здаватись.

Згодом підтримав гарну іде проєкт UPSHIFT. 4 дні учні їздили на тренінги до Житомира зі своєю менторкою Юлією Пічкарьовою. Вони детально обговорили план дій та приступили до втілення.


Фото: Твій Романів

«Залучили не лише фінанси та менторську підтримку UPSHIFT, вони “затягли” в реалізацію проекту всіх, кого змогли: мами, тати, бабусі, дідусі, вчителі допомагали робити ремонт і облаштовувати зону, просили допомоги у місцевих підприємців та спонсорів. Приєднався й місцевий бюджет коштами на ремонт санвузла і інших зон. А під час презентації новоствореного молодіжного простору кмітливі учні домовилися з очільницею гуманітарного відділу Оксаною Гавриловою, що їх наполегливість підтримають і придбають в хаб мультимедійний проектор», — розповідають у Твій Романів.


Фото: Твій Романів

Романівський ліцей №2 активно готується до нового навчального року, проводять ремонт. Найбільш важливим питанням є заміна вікон, які винесло вибуховою хвилею під час ракетної атаки росіян на сусідню громаду.


Фото: Твій Романів

Поділитись

Новини по темі: