10 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Центр реабілітації учасників АТО та ООС повернули у державну власність

  • Фото: мережа інтернет
  • 24 червня, 2022 16:22

Прокуратурі Житомирщини вдалось повернути у державну власність приміщення Центрів вертебрології та реабілітації, які були створені для учасників АТО та ООС.

Про це повідомила Житомирська обласна прокуратура.

Майно вибуло з держвласності незаконним чином, що і вдалось довести працівникам прокуратури нещодавно. Прокуратурою області вжито всіх необхідних заходів для його повернення.

23.06.2022 господарський суд Житомирської області задовольнив позов прокуратури в інтересах держави в особі Фонду держмайна України та зобов’язав незаконних власників повернути всі приміщення комплексу до державної власності.

«Прокуратура довела у суді, що майно вибуло з державної власності незаконно, на підставі протиправного свідоцтва про право власності», – говорить один із учасників процесу.

Дочірнє підприємство «Житомиртурист» ПАТ «Укрпрофтур»  поверне у держвласність незаконно присвоєну туристичну базу «Лісовий берег», загальна площа якого складає 8 тис км.кв.

Відтепер приміщення, де розташовані важливі лікувальні, оздоровчі та реабілітаційні заклади знову перебуватимуть у власності держави. Нагадаємо, що Центр вертебрології та Центр реабілітації учасників АТО/ООС діє з 2018 року.

«Повернення Центрів до державної власності гарантуватиме безперешкодне їх функціонування. Вони оснащені найсучаснішою медичною технікою та укомплектовані кваліфікованим медперсоналом. На їх реконструкцію державою було виділено 88 млн гривень», – прокоментував події один із служителів Феміди. 

 

Поділитись

Новини по темі: