16 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • У житомирських дитсадках та школах зросте кількість дітей, які харчуються за кошти громади

У житомирських дитсадках та школах зросте кількість дітей, які харчуються за кошти громади

  • Фото: http://nvk31.km.ua
  • 21 лютого, 2024 15:31

У Житомирі внесли зміни до списку категорій дітей, які отримують харчування в дитсадках та школах за рахунок міського бюджету.

Відповідне рішення ухвалили члени виконкому на засіданні, що відбулось 21 лютого.

За словами заступниці директора департаменту освіти Світлани Ковтуненко, зміни в існуючі додатки рішення виконкому вносяться відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії соціального захисту».

Зміни стосуються, зокрема, дітей, чиї батьки на початку повномасштабного вторгнення захищали Україну в лавах добровольчих формувань чи стояли на захисті безпеки населення та інтересів держави.

«Просимо внести зміни в існуюче рішення, в додатки, де зазначені пільги (по харчуванню дітей – ред.). Вони стосуються змін, внесених до Закону про статус ветеранів війни, стаття 6, пункт 25. Відповідно там йдеться, що особи, які з 24 лютого по 25 березня 2022 року відповідно до Закону України "Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України" або у складі добровольчих формувань, які взаємодіяли зі ЗСУ, Міністерством внутрішніх справ, тобто всіма державними підрозділами брали безпосередню участь у захисті та заходах, необхідних для оборони і територіальної цілісності. Відповідно їх віднесли до осіб, які належать до учасників бойових дій. Також відповідно до статті 7, йдеться про людей, які належать до осіб із інвалідністю внаслідок війни», — сказала Світлана Ковтуненко.


Фото: скриншот рішення виконкому Житомирської міськради від 03.08.2022 № 556

Поділитись

Новини по темі: