8 травня, 2025
Ми в соцмережах

У Житомирі відкривають сучасний коворкінг для підприємців

  • Фото: ЖМР
  • 8 травня, 2025 13:19

Житомир продовжує впроваджувати інноваційні рішення та розвивати бізнес-інфраструктуру для підтримки та розвитку підприємницького середовища.

Про це передає Житомирська міська рада.

У рамках проєкту «Лабораторія підприємництва», за підтримки уряду Німеччини, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні, у місті Житомирі за адресою: вул. Київська, 19/2, відкривається новий муніципальний коворкінг.

«Цей коворкінг — результат спільної праці громади, місцевих підприємців, а також міжнародних партнерів. Ми прагнули створити простір, в якому буде комфортно працювати, розвивати нові ідей, взаємодіяти з іншими підприємцями та навчатись», – розповідає директор Агенції розвитку міста Борис Пахолюк.

Новий простір стане зручним місцем для:

  • індивідуальної та командної роботи;
  • проведення навчань, воркшопів і бізнес-зустрічей;
  • розвитку власних проєктів для підприємців, студентів, ветеранів та всіх охочих.

Коворкінг обладнано всім необхідним для комфортної та продуктивної діяльності, а також інтегровано в міську інфраструктуру підтримки малого й середнього бізнесу.
    
Довідково

Проєкт «Лабораторія підприємництва» реалізований у межах ширшого проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів» (SRER), що реалізується Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Крім коворкінгу в рамках проєкту «Лабораторія підприємництва» на базі Професійного коледжу технічних інновацій у Житомирі відкрили сучасний муніципальний простір для дрібносерійної та індивідуальної обробки матеріалів (https://zt-rada.gov.ua/?pages=19876): деревини, металу, полімерів, композитних матеріалів, текстоліту, полікарбонату та інших. Також у майстерні можна здійснювати прототипування продукції та виготовляти 3D-деталі. 

Виробнича майстерня складається з чотирьох лабораторій: 

  • лабораторія з обробки деревини та полімерів; 
  • лабораторія механічної обробки металу; 
  • лабораторія плазмової обробки металу; 
  • 3D-лабораторія. 

Загальна вартість проєкту «Лабораторія підприємництва» 23,2 млн грн, з яких грантові кошти 20,2 млн грн, а внесок міста 3,0 млн грн.

Поділитись

Новини по темі: