24 травня, 2024
Ми в соцмережах

У Житомирі відкрито Центр психосоціальної допомоги для підлітків «СвіТи»

  • Фото: Житомирська ОВА
  • 12 січня, 2024 15:48

Сьогодні відкрито у Житомирі Центр психосоціальної допомоги для підлітків «СвіТи». Центр надаватиме допомогу перш за все дітям з родин, які вимушені були покинути власні домівки рятуючись від окупації та постійних обстрілів. Окрім дітей, які мають статус внутрішньо-переміщених осіб центр надаватиме допомогу також тим підліткам, батьки яких захищають Україну, або тим дітям, які втратили когось з близьких на цій війні. 

Про це повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Тут хлопці та дівчата віком від 12 до 16 років зможуть отримати консультацію  фахових психологів, за допомогою розвивальних та інтерактивних вправ, дискусій, ділових і рольових ігор, застосування арттерапевтичних та релаксаційних технік подолати наслідки психологічних травм війни.

Фото: Житомирська ОВА

Це сприятиме підвищенню їх стресостійкості та покращенню їх ментального здоров’я.

"Зараз на Житомирщині постійно проживає 16,5 тисяч дітей, які евакуювалися з небезпечних територій.  Тому відкриття таких центрів є надзвичайно важливою справою. Відкриття центру «СвіТи» стало можливим завдяки зусиллям  благодійних фондів BGV та KIDS OF UKRAINE", - зазначає Бунечко.

 За словами голови благодійного фонду BGV Поліни Алдошиної, для участі у програмі батькам необхідно заповнити анкету, після цього фахівці центру зв’яжуться з родиною і розкажуть про подальші кроки. Головне, щоб сама дитина мала бажання займатися зі спеціалістами центру.

Фото: Житомирська ОВА

Поділитись

Новини по темі: