30 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • У розтраті під час ремонту доріг підозрюють посадовицю з Бердичівського району

У розтраті під час ремонту доріг підозрюють посадовицю з Бердичівського району

  • Фото: ілюстративне
  • 15 травня, 2024 13:28

Оборудка з громадянином рф на майже пів мільйона гривень – у розтраті під час ремонту доріг підозрюють посадовицю з Бердичівського району.

Про це 15 травня інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

"Прокурор Бердичівської окружної прокуратури повідомив місцевій посадовиці про підозру у розтраті чужого майна, у великому розмірі, в умовах воєнного стану,  та підробленні офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Розслідуванням встановлено, що для проведення ремонту сільських доріг у територіальній громаді Бердичівського району обрано приватного підприємця, громадянина рф, який проживає в АР Крим.  Відповідальна особа - начальниця відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інвестицій сільської ради уклала з ним наприкінці 2023 року (поза електронною системою закупівель) п’ять договорів. Усі правочини, а згодом й акти виконаних робіт, підозрювана засвідчила підписами та завірила печаткою. Це попри те, що підрядник з 2021 року взагалі не з’являвся на підконтрольній Україні території, відповідно, фізично не міг бути стороною їх укладення", - йдеться в повідомленні.

На підставі складених підозрюваною документів з недостовірними підписами з місцевого бюджету підприємцю-росіянину перераховано 1,2 млн грн.

Разом з цим, за висновками експертизи, вартість відремонтованих доріг було завищено на майже пів мільйона грн, які зайво перераховані підряднику.

Процесуальне керівництво здійснює Бердичівська окружна прокуратура, оперативний супровід – УСБУ в області.

Поділитись

Новини по темі: