14 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • У лісах Житомирської області оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки

У лісах Житомирської області оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки

  • Фото: ДП "Ліси України"
  • 10 липня, 2024 10:21

Після нетривалого періоду дощів до обох областей повертається аномальна спека. Причиною такої погоди став теплий фронт. Вдень стовпчики термометрів підніматимуться до 34°C, що в рази підвищує ризик загорянь у лісових масивах.

Про це 10 липня інформує Столичний лісовий офіс.

"Лісівники ДП «Ліси України» контролюють ситуацію, використовуючи сучасну систему відеомоніторингу та спостереження. Регулярно патрулюємо ліси, щоб вчасно виявити можливі загоряння. Мобільні пожежні команди знаходяться в постійній готовності. У разі виявлення пожежі вони оперативно виїжджають на місце для її ліквідації. Ці бригади оснащені необхідним обладнанням", - йдеться в повідомленні.

Фото: ДП "Ліси України"

Також Житомирський обласний центр з гідрометеорології попереджає про надзвичайний рівень пожежної небезпеки упродовж тижня:

Нагадаємо, що з початку пожежонебезпечного періоду в лісах Житомирщини та Київщини вже зафіксовано 45 випадків загорянь, які охопили 23,6 гектарів лісових масивів наших філій.

"Місцевим жителям громад наполегливо рекомендуємо утриматися від відвідування лісів у цей період. Навіть необережно кинутий недопалок або непогашене багаття можуть призвести до масштабної пожежі. Категорично заборонено залишати сміття, особливо скляні пляшки, які можуть спрацювати як лінзи", - попереджують фахівці.

У разі виявлення пожежі негайно повідомте про це відповідні служби. Зателефонуйте за номером 101 або зверніться до найближчого лісництва. Не намагайтеся самостійно боротися з вогнем – це може бути небезпечно для життя.

Раніше Журнал Житомира повідомляв, що Африканське повітря досягне Житомирщини: будьте пильні за кермом.

Поділитись

Новини по темі: